Як відправити посилку за кордон через Укрпошту

Читать на русском

При зазначенні повної поштової адреси слід вказати назву країни, область (штат), населений пункт, вулицю, номер будинку й номер квартири

Читать на русском
Як відправити посилку за кордон через Укрпошту
Необхідно обов'язково ознайомитися з правилами митного оформлення

При зазначенні повної поштової адреси слід вказати назву країни, область (штат), населений пункт, вулицю, номер будинку й номер квартири

Багато українців виїхали в інші країни, взявши з собою мінімум речей. Не привід засмучуватись, адже їх можна відправити за кордон. Для цього можна скористатись "Укрпоштою". 

Про це повідомили у міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Як відправити посилку за кордон через "Укрпошту":

  • Перевірте за посиланням, чи вкладення дозволене до пересилання.
  • Виберіть поштове відділення, де буде зручно оформити відправлення. В обласних центрах можна викликати кур’єра, заповнивши форму на сайті.
  • Ознайомтеся з правилами митного оформлення.
  • Для відправки посилки у відділенні підготуйте таку інформацію: ПІБ, повні поштові адреси, індекси та номери телефонів відправника й отримувача. Важливо! При зазначенні повної поштової адреси слід вказати назву країни, область (штат), населений пункт, вулицю, номер будинку й номер квартири.
  • Оплатіть послугу.
  • Отримайте квитанцію, на якій зазначено трек-номер. Відстежувати відправлення можна на сайті, в особистому кабінеті, у мобільному застосунку, чат-боті в месенджері або контакт-центрі за номером: 0 800 300 545.

Про Укрпошту

Укрпошта надає поштові, логістичні, фінансові й торговельні послуги для приватних осіб та корпоративних клієнтів. До складу компанії входять 24 регіональні філії, дирекція оброблення та перевезення пошти й "Автотранспошта". Працівники щодня приймають, сортують, везуть, доставляють, організовують, аналізують та допомагають клієнтам. Варто додати, що нещодавно Укрпошта дозволила отримувати посилки без документів, лише за допомогою SMS. Нововведення діятиме за умови, якщо: вказано номер телефону отримувача, оголошена цінність до 15 тисяч гривень, післяплата до 5 тисяч гривень для внутрішніх відправлень, оголошена цінність до 20 тисяч гривень для міжнародних відправлень, відсутні позначки "Вручити особисто" або "Судова повістка".

Раніше ми писали, що Укрпошта знижує тарифи на відправлення посилок до Польщі. Крім того, Укрпошта показала марки, які з 24 лютого випустили пошти по всьому світу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.