"Укрпошта" буде безкоштовно доставляти ліки в деокуповані міста: як замовити

Читать на русском

Доставка ліків буде безкоштовною

Читать на русском
"Укрпошта" буде безкоштовно доставляти ліки в деокуповані міста: як замовити
Це спільний проект пошти з мережею аптек

Доставка ліків буде безкоштовною

Мешканці деокупованих міст, окрім іншого, зіткнулися з гострою нестачею медичних товарів. Про їх замовлення звідкись взагалі не кажемо, бо на відновлення логістики потрібен час. Тому "Укрпошта" вирішила запровадити проєкт, який допоможе хоч трохи покращити ситуацію з ліками. Разом з мережею аптек вони працюють над доставкою медикаментів у звільненні міста.

Це сумісний проєкт "Укрпошти" та "Аптеки 9-1-1". Він дозволить мешканцям деокупованих областей до кінця листопада оформлювати передзамовлення та безкоштовну доставку медичних препаратів та супутньої продукції.

"Після українських військових "Укрпошта" традиційно заходить першою на звільнені території Харківщини, Херсонщини, Донеччини, де українці, які місяцями жили в окупації, мають гостру проблему з наявністю та постачанням ліків. Адже наразі ці території перебувають у надкритичному стані: аптеки та магазини зруйновані, електромережа та мобільний зв’язок майже відсутні, тому замовляти доставку ліків поштою — максимально зручне рішення", - повідомили в "Укрпошті".

Для того, щоб зробити замовлення ліків чи інших медичних товарів, жителям деокупованих сіл та міст достатньо заповнити відповідні позиції у листівці-замовленні, яку можна отримати у листоноші, у відділеннях поштового зв’язку чи пересувних відділеннях. Потім передати цю листівку працівнику Укрпошти та у відповідні терміни забрати своє відправлення.

Співробітники Укрпошти спільно з фахівцями Аптеки 9-1-1 опрацюють замовлення та здійснять безкоштовну доставку до найближчого працюючого стаціонарного чи пересувного відділення. Оплатити вартість ліків можна за подальшим перерахуванням післяплати та використанням пільгового тарифу Аптеки 9-1-1.

«Укрпошта вже має досвід роботи з аптечними мережами. Ми доопрацювали цей механізм та зробили процес замовлення ліків максимально простим, щоб українці з деокупованих регіонів, які поки не мають інтернету, могли їх швидко отримати. Укрпошта в партнерстві з Аптекою 9-1-1 здійснюватиме повноцінний цикл приймання, обробки, замовлення і доставки лікарських препаратів. Для нас важливо допомагати співгромадянам, забезпечувати товарами першої необхідності та доставляти їх у кожен населений пункт нашої країни», — прокоментував Михайло Лашкін, директор департаменту розвитку бізнесу з корпоративними клієнтами Укрпошти.

Що відомо про ситуацію на деокупованій Херсонщині

Люди, що там живуть потребують великої допомоги. Окупанти не лише вбивали, мінували, але й обікрали всі міста та селища. Там немає, фактично, нічого. Населенню допомагатимуть сусідні області — Миколаївська, Одеська та Дніпропетровська області. Туди доставляють гуманітарну допомогу — їжу, воду, медикаменти, паливо, генератори, техніку (будівельну, пожежну, швидкі, автобуси). Крім того, всі регіони формують бригади людей з технікою для відрядження до Херсонської області для відновлення всієї інфраструктури – енергетичної, газової, водної, дорожньої. Протягом найближчого часу відвідати Херсонщину мають голови ОВА усіх областей. Вже скоординована робота щодо відновлення електропостачання. Світло з'явитися вже цього тижня.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.