У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Рекомендації надійшли від Антимонопольного комітету України
Антимонопольний комітет порекомендував учасникам роздрібного ринку переглянути ціни на паливо, які не відповідають Європейським котируванням на нафтопродукти.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт АМКУ .
За даними АМКУ, з 12 березня 2021 Європейські котирування на дизельне паливо і високооктанові бензини почали знижуватися. При цьому рівень роздрібних цін на інформаційних табло стаціонарних АЗС в Україні продовжував зростати.
АМКУ вказав на необхідність вжити заходів щодо встановлення конкурентних роздрібних цін на паливо, що відповідають об'єктивній ситуації ринку.
Рекомендації отримали наступні компанії:
ТОВ "ВЕСТ ПЕТРОЛ МАРКЕТ" (бренд WOG)
ТОВ "ОККО-ДРАЙВ" (бренд OKKO)
ПАТ "Укрнафта" (бренд UKRNAFTA)
ПІІ "АМІК України" (бренд AMIK)
ТОВ "Альянс Холдинг" (бренд Shell )
ТОВ "Сокар ПЕТРОЛЕУМ" (бренд SOCAR)
ТОВ "Укрпалетсистем" (бренд UPG)
ТОВ "ЄВРО Пауер" (бренд БРСМ),
ТОВ "АВАНТАЖ-7" (бренді AVANTAGE-7)
ТОВ "Глуск Рітейл2 (бренд GLUSCO).
В АМКУ розповіли, що вітчизняні оператори роздрібної реалізації палива швидко реагують на збільшення Європейських котирувань на нафтопродукти і відразу відображають таку тенденцію (збільшення) на інформаційних табло АЗС. Однак при зменшенні Європейських котирувань на нафтопродукти такого швидкого "зворотного" процесу не відбувається.
Раніше Інформатор повідомляв, що бензин в Україні продовжує дорожчати.
Нагадаємо, Кабмін встановив нові стандарти якості бензину та іншого рідкого палива .