Моя нова пісня «просто кохаю» про бажання бути разом у дрібницях: писати вірші, дарувати пісні, цілувати “просто так”, обирати людину щодня не тому, що треба, а тому, що хочеться бути з нею. Просто бути поруч, просто кохати.
США продовжать допомагати Україні в економічному і військовому плані
Держсекретар США Ентоні Блінкен в розмові з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою заявив, що Штати продовжать підтримувати Україну. При цьому Україні важливо зберегти прогрес в боротьбі з корупцією і продовжувати реформи.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на повідомлення Держдепу США .
"Держсекретар підкреслив рішучу двопартійну підтримку України і пріоритет, який США надають суверенітету, територіальній цілісності України і євроатлантичним прагненням. Він пообіцяв продовжувати надавати енергійну економічну і військову допомогу США Україні", - йдеться у повідомленні.
Блінкен також заявив, що Україні важливо зберегти прогрес в боротьбі з корупцією, здійснення верховенства права і економічних реформ.
Сторони також обговорювали дипломатичне врегулювання агресії Росії на сході України і в Криму.
Як писав Інформатор, Байден у телефонній розмові з президентом Росії Володимиром Путіним прямо заявив про російську агресію в Україні.У Кремлі збираються «доводити» іншу позицію.
Крім того, раніше посол Сполучених Штатів в Росії Джон Салліван заявив, що США і Євросоюз не планують послаблювати санкції проти Москви через окупацію Криму.