"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
У кліпі на пісню «Можливо, колись» я хотів передати не лише історію завершення стосунків, а й внутрішній пошук, який починається після цього. У відео я постаю таким, яким мене, можливо, ще не бачили: щирим, вразливим, емоційним.
Дослідження проведуть в 16 містах
В Україні в цьому році планують провести масштабне біоповедінкового дослідження про можливі ризики інфікування на ВІЛ, гепатит та сифіліс серед чоловіків, що мають секс з чоловіками. Відповідну закупівлю центр громадського здоров'я оголосив на "Prozorro".
Про це повідомляє центр громадського здоров'я,передає Інформатор .
"Подібні дослідження є важливою і невід'ємною складовою епідеміологічного нагляду громадського здоров'я. Епідеміологи можуть зрозуміти, як люди, що знаходяться в групі ризику до інфікування на певну хворобу, поводяться, як вірус або інфекція поширюється і як зробити профілактичні програми ефективними", - пояснили в ЦГЗ.
У ЦГЗ зазначили, що такі дослідження є нормальною практикою в усіх країнах світу. Їх рекомендують проводити раз в 3-4 роки.
Це дослідження дозволить отримати дані про:
Чоловіки, які мають сексуальні стосунки з чоловіками (ЧЗЧ), є однією з ключових груп, яким загрожує підвищений ризик інфікування на ВІЛ.
Дослідження проводиться за донорські гроші центру контролю і профілактики захворювань США (СDC). Загальна вибірка дослідження - 6 900 осіб в 16 містах. Участь респондентів передбачає винагороду в розмірі 250 грн (плюс 120 грн за кожного залученого учасника).
На 2022-2023 роки заплановано проведення біоповедінкового дослідження серед засуджених і трансгендерних людей за фінансування глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Нагадаємо, в Україні у 2020 році відбулося 188 випадків нападів,та дискримінації прав ЛГБТ. Крім того, в дитячі бібліотеки закупили книги про одностатеве кохання.
Також Інформатор розповідав, що в Україні одностатева пара вперше уклала договір, який прирівнюється до шлюбу.