“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
У 2020 році Україна зайняла 63 місце серед 163 країн світу
Україна в рік пандемії піднялася на 17 позицій в глобальному рейтингу за індексом соціального прогресу (Social Progress Index). Так, у 2020 році Україна зайняла 63 місце серед 163 країн світу.
Про це повідомляє прес-служба Урядового порталу,- передає Інформатор .
У порівнянні з 2019 роком Україна піднялася на 17 позицій з 80 місця (значення індексу було 66,97), випередивши Шрі-Ланку, Македонію, Казахстан, Молдову, Росію, Парагвай, Кабо-Верде, які роком раніше мали кращі показники індексу, ніж Україна.
"Важливо, що в рік пандемії Україна поліпшила свої позиції в цьому глобальному рейтингу. Це означає, що як мінімум на частину викликів країна реагувала правильно ...
Серед кращих показників України за окремими напрямами велика частина тих, які пов'язані з забезпеченням рівних прав та можливостей для жінок і чоловіків", - йдеться в повідомленні.
А найгірші результати в порівнянні з іншими країнами - у сфері очікуваної тривалості життя після 60 років (на 117 місці серед 163 країн за цим показником).
Для довідки: Індекс соціального прогресу вимірює ступінь забезпечення країнами соціальних і екологічних потреб громадян за 54 індикаторами, які згруповані за трьома напрямками: задоволення базових людських потреб (харчування, доступ до води, електроенергії, санітарія, особиста безпека), забезпечення основ благополуччя (здоров'я і медичні послуги, доступ до знань, інформації та комунікацій, екологія), і забезпечення можливостей для людей (основні права, персональна свобода і свобода вибору, інклюзія, рівність і можливості розвитку).
Нагадаємо, Україна в рейтингу економічних свобод за підсумками 2020 року посiла 127 місце.Вона піднялася на 7 позицій.
Також Інформатор писав, що Україна піднялася в рейтингу найпотужніших армій світу.