Відео знято на знакових локаціях Нью-Йорка: в Центральному парку, біля бутика Tiffany & Co, на сходах музею Метрополітен та в легендарній квартирі Керрі Бредшоу. Саша Заріцька приміряла образ головної героїні «Сексу і міста». А ще вона сховала в кліпі кілька «пасхалок», що натякають на її улюблені фільми та серіали.
Вона закликала міжнародну спільноту відреагувати на цей інцидент і посилити тиск на Росію
Українському журналісту «Радіо Свобода» Владиславу Єсипенку так званий «райсуд у Сімферополі» продовжив термін арешту на 6 місяців.
Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова в Facebook, передає Інформатор.
Вона закликала міжнародну спільноту відреагувати на цей інцидент і посилити тиск на Росію.
«Сьогодні підконтрольний Росії так званий «райсуд у Сімферополі» продовжив на пів року термін арешту незаконно утримуваного громадянину України Владиславу Єсипенку. Закликаю міжнародну спільноту відреагувати на судилище та посилити тиск на РФ задля захисту прав громадян, які залишилися проживати на території тимчасово окупованого Криму і звільнити всіх незаконно утримуваних країною-агресором громадян України», — заявила вона.
Омбудсменка також просить міжнародні організації та правозахисні інституції делегувати на судові засідання в тимчасово окупованому Криму своїх представників, щоби не допустити порушень прав українця Єсипенка.
Зазначимо, раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав світову спільноту приєднатися до України у вимозі від Росії звільнити українського журналіста Єсипенка.
Нагадаємо, у тюрмах Росії незаконно утримують дев’ятьох цивільних журналістів з окупованого Криму. Незалежна журналістика на окупованому півострові повністю знищена.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.