«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Дмитро Кулеба зазначив, що «феномен олігархії» був присутній в різних країнах.
Український закон про олігархів буде враховувати досвід США. Цей документ ініціював президент Володимир Зеленський.
Про це міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив в інтерв'ю Радіо «Свобода», - передає Інформатор .
«Той закон, який ініціював президент, буде враховувати безпосередньо практику антитрестівського законодавства США», - зазначив глава МЗС.
При цьому він вказав, що «феномен олігархії» був помічений в різних країнах.
«США мали цю проблему. Шлях вирішення проблеми є. Президент чітко озвучив намір цю рамку створити. І тепер юристи працюють над написанням відповідних законів», - підсумував дипломат.
Як раніше повідомляв Інформатор, президент Володимир Зеленський анонсував в Україні абсолютно новий законопроект про олігархів.При цьому майже половина українців вважають вплив олігархів більш небезпечним для країни. Загрозу в залежності від РФ бачать 36,3% громадян.