“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
До цього марафону у захисника було лише повноцінних три місяці на підготовку
Український захисник Роман Кашпур взяв участь у Лондонському марафоні. Він подолав на протезі 42 кілометри. Чоловік втратив ногу на фронті у 2019 році.
Про це він написав на своїй сторінці у Facebook. Колишній розвідник із Вінниччини Роман Кашпур подолав на протезі 42 кілометри під час Лондонського марафону. За весь час він жодного разу не зупинився. Але на 39-ому кілометрі все ж спішився і майже два кілометри йшов.
"На 39-ому кілометрі все ж спішився і йшов майже два кілометри. А все через те, що після 37-го кілометра мені в один момент почало хотітись спати, мабуть, тиск... бо так різко з'явилась сонливість... Далі на 38-мому кілометрі моя свідомість почала реально вимикатись, тому я вирішив, щоб не розбити об Лондонський асфальт свій ніс, краще пройдусь", - зазначив Роман.
Роман на протезі з 2019 року. У коментарі "Суспільному" він розповів, що це не заважає бігати дистанції у 10-15 км. Участю у марафоні хотів надихнути також інших захисників, які втратили кінцівки на війні та не здаватися.
"Не здавайтесь! Не опускайте рук. Вставайте і шукайте себе, пошук це вже реабілітація. Пам'ятайте: ви вижили, а багато наших братів та сестер ні! Тому, в першу чергу, в пам'ять про них живіть, бо нам будувати цю країну далі... будувати так, як хотіли вони, будувати так, як ми хочемо залишити її нашим дітям! Боріться...", — сказав Кашпур.
У 19 років Роман Кашпур пішов добровольцем захищати країну. Поблизу Марʼїнки, коли йому було 22 роки він наступив на протипіхотну міну та втратив частину ноги. Через дев'ять місяців після ампутації він взяв участь в "Іграх героїв", де переміг. У грудні 2021 року встановив рекорд України, протягнувши на протезі 16-титонний літак АН-26 на відстань 6 метрів 40 сантиметрів за 44 секунди. Повномасштабна війна застала його на Харківщині. Евакуювавши родину на Вінниччину, повернувся боронити країну на протезі для купання. Пів року потому повернувся додому, став волонтерити та повернувся у спорт.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.