«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Він показав результат 491.75 поступившись лише 1,55 балами володарю золотої нагороди італійцю
Юний українець Олексій Середа виборов ще одну медаль на чемпіонаті світу зі стрибків у воду серед юніорів. Він посів друге місце зі стрибків у воду з 3-метрового трампліну у віковій групі В.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Національний олімпійський комітет України. .
«Середа до золота на вишці додав срібло на 3-метровому трампліні в групі», - йдеться у повідомленні.
Він приніс юнацькій збірній України шосту медаль на світовій першості. Зазначимо, Олексій Середа — український спортсмен зі стрибків у воду, наймолодший чемпіон Європи у стрибках з вишки, дворазовий чемпіон Європи
Нагадаємо, українці здобули золото на першому чемпіонаті Європи з керлінгу, у фіналі вони обіграли збірну Росії. Крім того, Реброва втретє поспіль визнають найкращим тренером чемпіонату ОАЕ.
Також інформатор писав, що український футболіст Яремчук відмовився давати відеоінтерв'ю російському журналістові. .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .
Заголовне фото: Ukrainian Diving Federation