“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Загалом на виставці представлено 38 стягів. Їх передали підрозділи, які з 2014 року захищали Україну в зоні АТО.
18 серпня у Вінниці відкрили виставку українських прапорів, які передали бійці, волонтери та майданівці. Експозицію представили в обласному краєзнавчому музеї. Захід присвятили Дню прапора України.
Про це повідомили на сторінці у Фейсбук Вінницького краєзнавчого музею, — передає Інформатор.
Загалом на виставці представлено 38 стягів. Їх передали підрозділи, які з 2014 року захищали Україну в зоні АТО. Військові залишили на них власні автографи та записи. Більшість стягів пройшли разом із захисниками запеклі бої. Виставку назвали “Український прапор — українська міць”.
"Прапор завжди вважався військовою святинею, під якою об’єднуються вірні своєму обов’язку воїни, йдуть з ним у бій. З синьо-жовтим стягом воюють наші воїни проти російських окупантів. Захисники з Вінниччини боронять Україну у складі різних з’єднань та військових формувань", - йдеться у повідомленні.
Також експонують національний стяг України, який за одну ніч пошила громадська діячка Лариса Корнієнко. Полотнище підняли 21 жовтня 1990 року у Вінниці на площі Леніна (нині майдан Незалежності). Цей прапор, занесений до Книги рекордів України, як встановлений на найвищій телевежі у 2019 році.
Крім того, на виставці представлені особисті речі бійців. Їх надали родини Героїв Небесної Сотні Максима Шимка, Леоніда Полянського, Валерія Брзденюка, Романа Оліха, загиблих у російсько-українській війні захисників Віктора Саванчука, Володимира Полупанова, Сергія Павлюка, Олександра Рибаченка, Андрія Проценка, Олексія Зінов’єва та Наталії Іващенко.
Відвідати виставку можна до 18 вересня. Вхід вільний.