Український плавець Романчук тріумфально взяв друге золото на чемпіонаті Європи

У чемпіонаті брав участь ще один українець, який фінішував останнім

Український плавець Михайло Романчук вдруге здобув золото на чемпіонаті Європи з плавання в Будапешті в суботу, 22 травня.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Федерацію плавання України.

24-річний спортсмен здійснив заплив у 1м500 метрів та здобув перемогу на дистанції у 800 метрів.

Українцеві довелося поборотися з італійцем та норвежцем - Грегоріо Пальтріньері та Генриком Крістіансеном відповідно.

Італієць став другим, норвежець до призерів не потрапив. Трійку замкнув ще один італієць Габріеле Деттен.

У фіналі також боровся 29-річний українець Сергій Фролов, він фінішував останнім.

Раніше Інформатор повідомляв, що українець Михайло Романчук взяв золото на чемпіонаті Європи з плавання.

Також повідомлялося, українець Станіслав Горуна взяв золото першості континенту на чемпіонаті Європи з карате. Україна везе додому жіночі срібло і бронзу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут