«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Ця техніка служитиме для знищення окупантів
Українські військові у Чернігівській області у бою захопили 10 робочих ворожих танків, зенітно-ракетний комплекс та броньовану евакуаційну машину.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Facebook оперативного командування "Північ"
"Військові частини та підрозділи оперативного командування "Північ" продовжують захищати свою землю, рідних та близьких від "визволителів" кращої, за їхніми словами, армії. Сьогодні на Чернігівщині одним із підрозділів ОК "Північ" відбулася битва з перевищуючими силами супротивника", - йдеться у повідомленні.
За результатами бою українські сили тепер мають 10 робочих танків, зенітно-ракетний комплекс та броньовану евакуаційну машину.
Нагадаємо, українські сили зупинили російських окупантів у всіх напрямках.
Також Інформатор писав, що українці зібрали понад 11 млрд гривень на підтримку армії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.