У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
В Генеральному штабі поки не підтвердили інформацію офіційно
Українські військові повідомили, що селище Ямпіль перейшло під контроль України. У мережі з'явилось відео, на якому боєць ЗСУ на фоні місцевого закладу каже «Ну що, котики, Ямпіль наш».
Відео з'явилось у телеграм-каналі військового кореспондента Олексія Цаплієнка.
Відповідна інформація вже позначена на карті бойових дій від аналітичного порталу Deep State.
Обережно підтверджують цю інформацію і дописи місцевих жителів у чатах. При цьому, офіційної інформації від Генерального штабу поки що не оприлюднювали. Чекаємо на підтвердження та віримо у ЗСУ!
Ямпіль — це селище міського типу у Донецькій області. Розташоване у Лиманській міській громаді та налічує близько 2000 осіб населення. Ямпіль відомий в регіоні як місце, де масово вирощують полуницю, адже клімат і піщані ґрунти є найсприятливішими для цієї ягоди. В сезон за нею з'їжджаються перекупники з навколишніх міст та районів, які потім реалізують її в Бахмуті, Лимані, Соледарі та ін. Впритул до станції підходить великий сосновий ліс лиманського лісництва, який простягається від Лиману через Ямпіль до наступної залізничної станції 438 км.
Російські війська захопили Ямпіль 29 квітня 2022 року. Вперше про звільнення населеного пункту від окупантів українські блогери та канали повідомили на початку вересня, проте тоді інформація не підтвердилась.
Раніше ми повідомляли, що за даними Інституту вивчення війни, українські війська майже повністю оточили угруповання росіян в Лимані. Українська армія прорвала російську оборону в районі Ставок, за 10 км на північ від Лиману, і перерізала дорогу Торське-Дробишеве, яка є останнім шляхом постачання та виїзду для росіян, які утримують лінію на захід від Лиману.