“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Найгарячішими ділянками фронту залишаються Лиманський, Бахмутський та Авдіївський напрямки
Російські окупанти сподівались захопити Донецьку область у червні. Станом на середину серпня Збройні сили України контролюють 45% регіону.
Про це в інтерв'ю УНІАН розповів голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко, передає Інформатор.
"Ворог сподівався, що Луганська область буде захоплена на 9 травня, а Донецька - десь у червні. І, нагадаю, що про постачання високоточної зброї у травні ще навіть не йшлося", - заявив Кириленко.
За його словами в тому, що окупаційні війська не змогли реалізувати свої плани, є багато складових. Перш за все, це стійкість і професіоналізм ЗСУ. Тримати зайняті позиції українським військовим допомагають і зведені оборонні укріплення.
"Активно працювати над будівництвом таких споруд ми почали ще в березні. І, як бачимо, це принесло свої результати. Плюс - на сьогодні ми вже маємо далекобійну артилерію, яку надали партнери. А це дозволяє вирішувати більш складні, стратегічні завдання. Зокрема, ми бачимо, що знищення складів - це те, що не дозволяє ворогові розвивати його наступальний потенціал", - зазначив Кириленко.
Найгарячішими ділянками фронту залишаються Лиманський, Бахмутський та Авдіївський напрямки.
"Щодо першого, йдеться про наступ на Слов’янськ і далі - на Краматорськ. Однак сьогодні ворог вже зрозумів, що не може розвивати свій наступ, з огляду на створені нами укріплення. Щодо другого напрямку, російські окупаційні війська дійсно намагаються максимально наблизитись до Бахмуту – "підтискають" з боку Зайцевого, там зараз дуже гаряче. Та й сам Бахмут перебуває під постійними вогневими ударами росіян", - пояснив Кириленко.
На Авдіївському напрямку бої точаться за контроль над Пісками та Авдіївською промзоною. Однак взяти їх ворог не може, Піски та Зайцеве залишаються під контролем ЗСУ.
Нагадаємо, у військах рф, які воюють проти України, стався розкол. Крім того, рф грошима заманює російських держслужбовців на окуповані території України.
Також Інформатор писав, кого вважатимуть колаборантами на захоплених рф територіях.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.