Українські спортсмени здобули золоті медалі на чемпіонаті Європи з боксу

Українська збірна з боксу здобула 10 медалей: 2 «золота», 3 «срібла» та 5 «бронз»

Українські спортсмени Юрій Захареєв та Кароліна Махно здобули золоті медалі на чемпіонаті Європи з боксу. Змагання відбуваються у Хорватії.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Міністерство молоді та спорту України.

Чемпіоном Європи у ваговій категорії до 71 кг став українець Юрій Захарєєв. У поєдинку він переміг суперника з Уельсу Гарана Крофта. Спортсменка Кароліна Махно здобула золоту медаль, перемігши представницю з Ірландії Карабін Ейбхе.

Також українські боксери здобули три срібні нагороди: Андрій Юхимович (вага до 48 кг), Максим Власюк (до 60 кг) та Іван Сапун (до 86 кг).

Нагадаємо, український спортсмен Лісогор увійшов до п'ятірки найкращих лижників Європи. Крім того, українська тенісистка Світоліна розгромила росіянку та вийшла у фінал турніру.

Також Інформатор писав, що під Харковом у бою з окупантами загинув 19-річний біатлоніст

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут