Троє українських важкоатлетів стали найсильнішими спортсменами турніру за версією Європейської федерації важкої атлетики

Українські спортсмени завоювали 48 медалей на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юніорів та молоді, з яких 19 – золоті. Змагання проходили у Фінляндії.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресцентр Федерації важкої атлетики України.

Україна на змаганні представили 30 спортсменів. За підсумками чемпіонату українки завоювали 26 медалей (13 золотих, шість срібних, сім бронзових), чоловіча збірна завоювала 22 медалі (шість золотих, сім срібних, дев'ять бронзових).

У командному заліку наші спортсмени посіли 2-е місце серед команд молоді, 2-е місце – серед чоловічих команд юніорів, 3-е місце – серед жіночих команд юніорів. При цьому обидві українські збірні виступали не в повному складі – 7-8 спортсменів із можливих 10.

"Результати чемпіонату стали яскравим підтвердженням того, що українська збірна – одна з найсильніших у Європі і має колосальний потенціал. Федерація робитиме все для того, щоби наші важкоатлети завойовували нові перемоги і прославляли Україну на весь світ", – прокоментував результати змагань президент Федерації важкої атлетики України Олександр Герега.

Європейська федерація важкої атлетики визначила найсильніших спортсменів турніру у вікових групах, троє з яких – українці. Так, Каміла Конотоп стала найсильнішою серед юніорів, Марія Гангур – серед молоді. Найсильнішим важкоатлетом Європи серед юніорів став Богдан Гоза, який також встановив рекорд світу та Європи серед юніорів у ривку, піднявши штангу 190 кг.

Українські спортсмени завоювали 48 медалей на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики в Фінляндії 1

Зазначимо, жіноча збірна України сьогодні одна з найсильніших у всіх вікових категоріях.

Нагадаємо, українські спортсмени завоювали дві медалі на чемпіонаті світу з боротьби в Осло. Крім того, український каратист Горуна завоював бронзову медаль на Олімпіаді в Токіо.

Також Інформатор писав, що український гімнаст Верняєв пояснив свою заяву про зміну громадянства.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.