Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Послугами сервісу користувалися хакери з усього світу
Українці створили хакерський сервіс та атакували іноземні компанії і брали гроші за підміну IP-адрес. Таким чином їм вдалося заробити понад мільйон доларів.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу. СБУ та Офісу генпрокурора.
На відміну від "звичайних" VPN-сервісів, які можна легально купити та користуватися кожному, послуги українських хакерів мали ширший функціонал. Вони дозволяли підвантажувати через платформу комп'ютерні віруси, шпигунське забезпечення та інші шкідливі програми.
Іншими словами, це був суто "бандитський" сервіс, непідконтрольний владі та силовикам.
Серед організаторів сервісу були й українці, які вже на той час перебували у міжнародному розшуку.
Адміністрували роботу сервісу з домашніх ПК, працювали так само – з дому. При цьому маскувались під різноманітними нікнеймами в Darknet.
Послугами сервісу користувалися хакери з усього світу, які:
Щоб легалізувати незаконні доходи, українські хакери проводили складні грошові операції на онлайн-сервісах, зокрема заборонених у нашій країні. Гроші виводилися на карти підставних осіб.
У ході обшуків у фігурантів вилучили докази їхньої злочинної діяльності.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за трьома статтями Кримінального кодексу України:
Спецоперацію провели українські кіберфахівці та поліцейські у рамках міжнародного співробітництва з компетентними органами США та Великобританії.
Раніше Інформатор повідомляв, що у мережі поширюється новий вірус, який краде дані з браузерів жертв.
Також ми писали, що США та Великобританія відправили в Україну експертів з боротьби з кібератаками.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .