“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Послугами сервісу користувалися хакери з усього світу
Українці створили хакерський сервіс та атакували іноземні компанії і брали гроші за підміну IP-адрес. Таким чином їм вдалося заробити понад мільйон доларів.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу. СБУ та Офісу генпрокурора.
На відміну від "звичайних" VPN-сервісів, які можна легально купити та користуватися кожному, послуги українських хакерів мали ширший функціонал. Вони дозволяли підвантажувати через платформу комп'ютерні віруси, шпигунське забезпечення та інші шкідливі програми.
Іншими словами, це був суто "бандитський" сервіс, непідконтрольний владі та силовикам.
Серед організаторів сервісу були й українці, які вже на той час перебували у міжнародному розшуку.
Адміністрували роботу сервісу з домашніх ПК, працювали так само – з дому. При цьому маскувались під різноманітними нікнеймами в Darknet.
Послугами сервісу користувалися хакери з усього світу, які:
Щоб легалізувати незаконні доходи, українські хакери проводили складні грошові операції на онлайн-сервісах, зокрема заборонених у нашій країні. Гроші виводилися на карти підставних осіб.
У ході обшуків у фігурантів вилучили докази їхньої злочинної діяльності.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за трьома статтями Кримінального кодексу України:
Спецоперацію провели українські кіберфахівці та поліцейські у рамках міжнародного співробітництва з компетентними органами США та Великобританії.
Раніше Інформатор повідомляв, що у мережі поширюється новий вірус, який краде дані з браузерів жертв.
Також ми писали, що США та Великобританія відправили в Україну експертів з боротьби з кібератаками.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .