Українські фігуристи увійшли до числа лідерів на турнірах в Угорщині та Мінську

З довільною програмою вони виступлять сьогодні

Українські фігуристи увійшли до числа лідерів на турнірах в Угорщині та Мінську. Вони успішно демонструють свої виступи.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Федерацію фігурного катання України.

Чемпіон України в чоловічому одиночному катанні Іван Шмуратко потрапив до числа лідерів після виконання короткої програми на міжнародному турнірі з фігурного катання "Budapest Trophy", який почався в столиці Угорщини. За свій перший у цьому сезоні старт Шмуратко отримав 73,22 бала. Він лише 1,24 бала програв лідеру — росіянину Олександру Самаріну, а технічною оцінкою випередив його.

Ще один український фігурист Андрій Кокура з результатом 54,46 займає десяте місце. Український танцювальний дует Марія Голубцова й Кирило Білобров уперше в сезоні вийшли на змагальний лід. Вони успішно представили новий ритмічний танець під свінг і блюз і набрали четверту суму балів — 66,52 бала.

Ще один міжнародний турнір - Ice Star стартував у Мінську. Українська фігуристка Анастасія Шаботова, яка бере участь у змаганнях, після короткої програми посідає третє місце - 58.37.

Українські фігуристи увійшли до числа лідерів на турнірах в Угорщині та Мінську 1

Нагадаємо, українські спортсмени завоювали 48 медалей на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики у Фінляндії. Крім того, український футболіст Ярмоленко увійшов до сотні найкращих бомбардирів в історії збірних.

Також Інформатор писав, футбольний клуб «Динамо» оштрафували на півмільйона гривень через бійку вболівальників.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.