Головна
Шоу-біз
16:23, 1 Грудень
Информатор UA

Интро

«Я працюю на цвинтарі» – режисерський дебют Олексія Тараненка у повнометражному кіно. На даний момент стрічка встигла завоювати три міжнародні та одну вітчизняну премії. Тепер будь-який бажаючий зможе подивитися фільм на платформі Takflix . Фільм розповідає історію колишнього архітектора Олександра, який працює на цвинтарі – займається виготовленням пам'ятників. Головному герою доводиться спілкуватися з різними людьми і вислуховувати їхні історії, брати участь у боротьбі за владу на цвинтарі та в кримінальних розбірках, а також налагоджувати стосунки з дочкою-підлітком. Але, як з'ясується, всі проблеми Сашка почалися ще в дитинстві. 10% із кожного проданого квитка онлайн-платформа Takflix передає у фонд «Повернись живим», 50% – творцям фільму. Фільм демонструється українською з англійськими субтитрами. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Українська трагікомедія «Я працюю на цвинтарі» вийшла на онлайн-платформі Takflix

Читать на русском

Кіно, яке потрібно дивитися

Читать на русском
Українська трагікомедія «Я працюю на цвинтарі» вийшла на онлайн-платформі Takflix
Постер до фільму також був відзначений нагородою

Кіно, яке потрібно дивитися

«Я працюю на цвинтарі» – режисерський дебют Олексія Тараненка у повнометражному кіно. На даний момент стрічка встигла завоювати три міжнародні та одну вітчизняну премії. Тепер будь-який бажаючий зможе подивитися фільм на платформі Takflix .

Фільм розповідає історію колишнього архітектора Олександра, який працює на цвинтарі – займається виготовленням пам'ятників. Головному герою доводиться спілкуватися з різними людьми і вислуховувати їхні історії, брати участь у боротьбі за владу на цвинтарі та в кримінальних розбірках, а також налагоджувати стосунки з дочкою-підлітком.

Але, як з'ясується, всі проблеми Сашка почалися ще в дитинстві.

10% із кожного проданого квитка онлайн-платформа Takflix передає у фонд «Повернись живим», 50% – творцям фільму. Фільм демонструється українською з англійськими субтитрами.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.