Українська тенісистка Світоліна виграла перший матч на турнірі Australian Open

Вона обіграла француженку

В Австралії в понеділок, 17 січня, розпочався турнір з тенісу (Australian Open). Українка Еліна Світоліна обіграла француженку та виграла перший матч.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Федерацію тенісу України.

Тенісистки провели на корті близько 1,5 години. У першій партії Світоліна оформила 3 ​​брейки, у другому сеті француженці не вдалося подати на партію за рахунку 5-4. На тай-брейку Світоліна поступалася 2-3, після чого виграла 5 із наступних 6 розіграшів. Для українки це друга перемога над Фіоною Ферро та перша перемога цього сезону (Світоліна перервала серію з 4 поразок поспіль).

У другому раунді Світоліна зіграє проти ще однієї француженки 110 ракетки світу Армоні Тан.

Українська тенісистка Світоліна виграла перший матч на турнірі Australian Open 1

Нагадаємо, українські тенісистки пройшли до чвертьфіналу турніру WTA, вони встановили національний рекорд. Крім того, український футболіст Ярмоленко увійшов до сотні найкращих бомбардирів в історії збірних.

Також Інформатор писав, що українська гімнастка здобула три медалі на турнірі в Іспанії.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал