Українська Прем’єр-ліга: СК «Дніпро-1» здобув вольову перемогу у матчі з «Чорноморцем»

Дніпряни продовжили свою гольову серію

«Чорноморець» - СК «Дніпро-1»
«Чорноморець» - СК «Дніпро-1» (Фото: scdnipro1)

В Українській Прем’єр-лізі розпочались матчі двадцять п’ятого туру. В Одесі «Чорноморець» приймав другу команду чемпіонату СК «Дніпро-1». Кращій бомбардир СК «Дніпро-1» Артем Довбик не реалізував пенальті, але наприкінці матчу всеж вразив ворота суперника.

У неділю, 7 травня, відбувся поєдинок 25-го туру УПЛ. На полі стадіону «Чорноморець» в Одесі зустрілись «Чорноморець» та СК «Дніпро-1».

Склади команд

Чорноморець: Паст, Путря, Салюк, Єрмаков, Брагару, Кузик, Васильєв, Демченко, Бадібанга, Авагімян, Алефіренко.
Запасні: Непогодов, Варакута, Білий, Селін, Задоя, Політило, Штогрін, Гладкий, Черткоєв, Войтіховський, Хадіда.

СК Дніпро-1: Рибак, Назаренко, Сарапій, Сваток, Адамюк, Бабенко, Рубчинський, Гуцуляк, Піхальонок, Бланко, Довбик.
Запасні: Макс Валеф, Є. Пасіч, Гомес, Федорів, Хайнер, Лучкевич, Пеглоу, Когут, Танковський, Танчик, Підлепенець.

Перебіг поєдинку

Команди активно розпочали зустріч і вже на перших хвилинах провели обмін атаками. Піхальонок пробив вище воріт, а Рибак ледь не подарував м’яч супернику під пресингом Алефіренка. Гості володіли ініціативою і змусили «Чорноморець» відійти ближче до воріт. Після подачі кутового на 20-й хвилині Сарапій головою пробив над поперечиною, а перед цим удар Піхальонка заблокував захисник. Гравці «Чорноморця» багато помилялись при передачах, що призводило до втрат м’яча. Поступово господарі вирівняли гру і організували пару позиційних атак. СК «Дніпро-1» повернув собі перевагу, але нічого гострого в атаці не створив. У компенсований час Рибак перевів на кутовий потужний удар Авагімяна з-за меж штрафного майданчика.

Перший небезпечний момент у другому таймі створили гості. Гуцуляк виборов м’яч на правому фланзі і прострілив у центр, а Рубчинський у падінні пробив повз ворота. Втім відкрили рахунок господарі поля. На 54-й хвилині Салюк пасом від свого штрафного майданчика запустив Алефіренка у відрив. Форвард відірвався від захисників СК «Дніпро-1» і перекинув голкіпера, який вийшов з воріт. Дніпряни відігрались через три хвилини. Назаренко із воротарського майданчика ударом у дотик замкнув передачу Довбика зліва.

На 62-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота «Чорноморця», хоча повтор показав, що порушення якщо і було, то ще до лінії штрафного майданчика. Паст відбив удар Довбика, але зарано вийшов з воріт.  Суддя наказав перебити, і голкіпер «Чорноморця» знову парирував удар. Довбик виправився на 82-й хвилині. Після подачі кутового з лівого флангу форвард СК «Дніпро-1» ударом головою вивів свою команду вперед. В час, що залишився до кінця матчу, команди особливої загрози воротам одна одної не створили.

•  Чорноморець  — СК Дніпро-1 1:2 (Алефіренко, 54 – Назаренко, 57, Довбик, 82).

Турнірне становище

«Чорноморець» займає одинадцяту сходинку турнірної таблиці УПЛ. СК «Дніпро-1» зберігає за собою другу позицію.

Турнірна таблиця УПЛ

Раніше Інформатор розповідав про перемогу «Динамо» у матчі з полтавською Ворсклою». Також ми повідомляли про перебіг поєдинків «Шахтар» - «Минай» та СК «Дніпро-1» - «Металіст».