Головна
Україна
23:13, 17 Листопада
Информатор UA

Интро

Зеленський відреагував на рішення Гаазького суду щодо Боїнгу МН17. Глава держави зауважив, що всі хто причетні до війни в Укрїні, яка почалася з 2014 року - понесуть покарання. І назвав " українську формулу" довготривалого миру з рф. Про це він розповів у своєму зверненні, - передає Інформатор. Глава держави зазначив, дуже важливе рішення ухвалене в Нідерландах. Суд прийняв рішення і винні у теракті будуть покарані.  "Є перший вирок убивцям, які знищили малайзійський «Боїнг» у небі над Донбасом у 2014 році. Три особи отримали довічний термін. І обов'язково настане день, коли вони почнуть відбувати це покарання за злочин – первісний злочин, який породив усі інші, скоєні рашистами від 2014 року. Також Зеленський зазначив, що неодноразово оголошував українські умови довготривалого миру з країною-агресоркою. Але це не ті "умови", які пропонує рф аби виграти час, щоб поповнити армію і акумулювати військову техніку і знову напасти.  "Це те, без чого насправді неможливо убезпечити світ від повторення таких війн, як російська агресія проти нашої держави. Коли всі вбивці й кати будуть засуджені, коли їхні командири та політичний «дах» отримають справедливі вироки, коли росія відшкодує всі збитки, завдані російською агресією, – це буде дуже міцний фундамент довготривалого миру. Ми маємо всі можливості, щоб це забезпечити. Кожен російський воєнний злочин, кожен їхній терористичний удар отримає свою юридичну відповідь. Сьогоднішнє рішення в Гаазі це доводить.", - сказав Зеленський. Справа малайзійського Боїнга 17 липня 2014 року в небі над Донбасом був збитий літак «Боїнг-777» авіакомпанії Malaysia Airlines. Пасажирський борт виконував регулярний рейс MH17 із нідерландського Амстердаму до малайзійського Куала-Лумпуру. Через три години польоту в нього влучила ракета з російського «Буку». Загинули 283 пасажири та 15 членів екіпажу. За кількістю жертв катастрофа Boeing 777 стала найбільшою в історії України. А 17 листопада окружний суд в Гаазі виніс вирок у справі збиття Боїнга рейсу MH17. Суд дійшов висновку, що пасажирський літак MH17 був збитий із ЗРК «Бук» з території окупованого росією Первомайського. Тоді територія контролювалася бойовиками, підконтрольними росії. Суд визнає, що росія забезпечила підготовку сил «днр» та поставку зброї туди. Це фактично означає, що офіційна москва брала участь у терористичному акті і збитті літака. Нагадаємо, що в Нідерландах підтримали створення спецтрибуналу для росії. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Українська формула: Зеленський назвав запоруку довготривалого миру з рф

Читать на русском

Всі, хто причетний до війни рф проти України - рано чи пізно будуть покарані

Читать на русском
Українська формула: Зеленський назвав запоруку довготривалого миру з рф
Ілюстративне фото

Всі, хто причетний до війни рф проти України - рано чи пізно будуть покарані

Зеленський відреагував на рішення Гаазького суду щодо Боїнгу МН17. Глава держави зауважив, що всі хто причетні до війни в Укрїні, яка почалася з 2014 року - понесуть покарання. І назвав " українську формулу" довготривалого миру з рф.

Про це він розповів у своєму зверненні, - передає Інформатор. Глава держави зазначив, дуже важливе рішення ухвалене в Нідерландах. Суд прийняв рішення і винні у теракті будуть покарані. 

"Є перший вирок убивцям, які знищили малайзійський «Боїнг» у небі над Донбасом у 2014 році. Три особи отримали довічний термін. І обов'язково настане день, коли вони почнуть відбувати це покарання за злочин – первісний злочин, який породив усі інші, скоєні рашистами від 2014 року.

Також Зеленський зазначив, що неодноразово оголошував українські умови довготривалого миру з країною-агресоркою. Але це не ті "умови", які пропонує рф аби виграти час, щоб поповнити армію і акумулювати військову техніку і знову напасти. 

"Це те, без чого насправді неможливо убезпечити світ від повторення таких війн, як російська агресія проти нашої держави. Коли всі вбивці й кати будуть засуджені, коли їхні командири та політичний «дах» отримають справедливі вироки, коли росія відшкодує всі збитки, завдані російською агресією, – це буде дуже міцний фундамент довготривалого миру. Ми маємо всі можливості, щоб це забезпечити. Кожен російський воєнний злочин, кожен їхній терористичний удар отримає свою юридичну відповідь. Сьогоднішнє рішення в Гаазі це доводить.", - сказав Зеленський.

Справа малайзійського Боїнга

17 липня 2014 року в небі над Донбасом був збитий літак «Боїнг-777» авіакомпанії Malaysia Airlines. Пасажирський борт виконував регулярний рейс MH17 із нідерландського Амстердаму до малайзійського Куала-Лумпуру. Через три години польоту в нього влучила ракета з російського «Буку». Загинули 283 пасажири та 15 членів екіпажу. За кількістю жертв катастрофа Boeing 777 стала найбільшою в історії України.

А 17 листопада окружний суд в Гаазі виніс вирок у справі збиття Боїнга рейсу MH17. Суд дійшов висновку, що пасажирський літак MH17 був збитий із ЗРК «Бук» з території окупованого росією Первомайського. Тоді територія контролювалася бойовиками, підконтрольними росії. Суд визнає, що росія забезпечила підготовку сил «днр» та поставку зброї туди. Це фактично означає, що офіційна москва брала участь у терористичному акті і збитті літака.

Нагадаємо, що в Нідерландах підтримали створення спецтрибуналу для росії.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.