Головна
Життя
13:11, 17 Лютого
Информатор UA

Интро

Українська блогерка Софія Стужук назвала себе в інстасторіс росіянкою. Зараз на її сторінку в Instagram підписано 5,5 млн людей. Про це повідомляє Інформатор. Так, дівчина під час шопінгу в Дубаї підписала історію у своєму акаунті як "Обережно, росіяни в Дубаї". Проте згодом цю сторіс видалила. Сама блогерка інцидент ніяк не прокоментувала. Сама дівчина родом із Севастополя. Коли Крим окупували, вона переїхала до Києва. Раніше ми писали, що тревел-блогер Антон Птушкін продав авто, щоб допомогти онкохворим дітям. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Українська блогерка-мільйонниця Софія Стужук назвала себе росіянкою

Читать на русском
Українська блогерка-мільйонниця Софія Стужук назвала себе росіянкою

Фото: Instagram @sofia_stuzhuk

Українська блогерка Софія Стужук назвала себе в інстасторіс росіянкою. Зараз на її сторінку в Instagram підписано 5,5 млн людей.

Про це повідомляє Інформатор.

Так, дівчина під час шопінгу в Дубаї підписала історію у своєму акаунті як "Обережно, росіяни в Дубаї". Проте згодом цю сторіс видалила. Сама блогерка інцидент ніяк не прокоментувала.

Сама дівчина родом із Севастополя. Коли Крим окупували, вона переїхала до Києва.

Раніше ми писали, що тревел-блогер Антон Птушкін продав авто, щоб допомогти онкохворим дітям.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.