Головна
Україна
Події
21:56, 27 Червня
Информатор UA

Интро

Турецька компанія Baykar безплатно передасть Україні три безпілотники Байрактар, на які збирали кошти волонтер Сергій Притула та блогер Ігор Лаченков. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Twitter компанії. Baykar повідомила, щоне прийматиме оплату за ТВ2 і безплатно відправить три Байрактари для українських захисників. Також тамзворушені солідарністю та рішучістю українців, які успішно зібрали кошти. "Компанія Baykar не прийматиме оплату за ТВ2 і безкоштовно відправить три БПЛА на український фронт. Ми просимо натомість спрямувати зібрані кошти на допомогу у боротьбі народу Україні", - йдеться в повідомленні. Нагадаємо, український ведучий, громадський діяч та волонтер Сергій Притула разом з українським блогером Ігорем Лаченковим зібрали 600 мільйонів гривень на безпілотники Байрактар за три дні. Метою було за тиждень зібрати на три Байрактари, в результаті за три дні зібрали на чотири. Ранішепосол України в Туреччині Василь Боднар повідомив, щоТуреччина "захоплюється" бажанням українців власними силами закуповувати "Байрактари" для Збройних сил України, і стежить за процесом збору від "першого поста" у соцмережах. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Україні безплатно передадуть Байрактари, на які українці зібрали гроші в рекордний строк

Читать на русском
Україні безплатно передадуть Байрактари, на які українці зібрали гроші в рекордний строк

Метою було за тиждень зібрати на три Байрактари

Турецька компанія Baykar безплатно передасть Україні три безпілотники Байрактар, на які збирали кошти волонтер Сергій Притула та блогер Ігор Лаченков.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Twitter компанії. 

Baykar повідомила, що не прийматиме оплату за ТВ2 і безплатно відправить три Байрактари для українських захисників. Також там зворушені солідарністю та рішучістю українців, які успішно зібрали кошти. 

"Компанія Baykar не прийматиме оплату за ТВ2 і безкоштовно відправить три БПЛА на український фронт. Ми просимо натомість спрямувати зібрані кошти на допомогу у боротьбі народу Україні", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, український ведучий, громадський діяч та волонтер Сергій Притула разом з українським блогером Ігорем Лаченковим зібрали 600 мільйонів гривень на безпілотники Байрактар за три дні. Метою було за тиждень зібрати на три Байрактари, в результаті за три дні зібрали на чотири.

Раніше посол України в Туреччині Василь Боднар повідомив, що Туреччина "захоплюється" бажанням українців власними силами закуповувати "Байрактари" для Збройних сил України, і стежить за процесом збору від "першого поста" у соцмережах.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.