Головна
Життя
20:41, 24 Червня
Информатор UA

Интро

Українські волонтери Ігор Лачен та Сергій Притула, а також їхні команди, за три доби зібрали 600 мільйонів гривень на чотири беспілотники Bayraktar для ЗСУ. Проєкт під назвою "Народний Байрактар" мав на меті збір 500 млн гривень, але волонтерам вдалось перевиконати план, завдяки неймовірній підтримці українського народу. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на фонд Сергія Притули. "Притула: українці! Треба за 7 днів зібрати 500 мільйонів на 3 Байрактари. Українці: - 3 дні.- 600 000 000 грн.- 4 Байрактари!!!!!!!! Я дякую усім хто долучився до проекту Народний Байрактар!!! Це дійсно був проект, який обєднав усіх незалежно від віку, гендеру чи віросповідання! Люблю Вас усіх і пишаюсь, що дихаю з Вами одним повітрям!", написав очільник фонду. До збору коштів приєднались сотні тисяч людей, значні суми переводили й представники українського бізнесу, а також небайдужі з-за кордону. "Я хотів би від себе подякувати кожному та кожній, хто прийняв участь у цьому зборі та залишив своє імя у чеках транзакцій, і ви тепер в історії. Кожен з вас у ці три доби щодня приближав нас до перемоги. Хтось з вас знімав тіктоки, хтось робив меми, хтось робив наліпки та ліпив їх навіть поза кордоном, хтось показував знайомим, друзям та батькам, хтось розказував про це в різних куточках землі.Завдяки вам нас почула уся країна, нас почула влада, нас навіть почули в Турції, де виробляють те, на що ми збирали, та нас почули у всьому світу. Світ знову у захваті від нашої нації, та у мордорі гремить, поки українці єднаються для спільної мети - захисту Батьківщини. Та ви усі знов довели, що ми непереможні", написав Ігор Лачен. Ранішепосол України в Туреччині Василь Боднар повідомив, щоТуреччина "захоплюється" бажанням українців власними силами закуповувати "Байрактари" для Збройних сил України, і стежить за процесом збору від "першого поста" у соцмережах. "Це надзвичайно потужний сигнал того, що українське суспільство розуміє важливість цих безпілотних апаратів, і наскільки це посилює мобілізаційний ефект назви "Байрактар", зауважив Боднар.

"Народні байрактари". Лачен і Притула за 3 дні назбирали гроші на чотири беспілотники для ЗСУ

Читать на русском
"Народні байрактари". Лачен і Притула за 3 дні назбирали гроші на чотири беспілотники для ЗСУ

Збирали на 3, але це Україна!

Українські волонтери Ігор Лачен та Сергій Притула, а також їхні команди, за три доби зібрали 600 мільйонів гривень на чотири беспілотники Bayraktar для ЗСУ. Проєкт під назвою "Народний Байрактар" мав на меті збір 500 млн гривень, але волонтерам вдалось перевиконати план, завдяки неймовірній підтримці українського народу. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на фонд Сергія Притули. 

"Притула: українці! Треба за 7 днів зібрати 500 мільйонів на 3 Байрактари.

Українці:
- 3 дні.
- 600 000 000 грн.
- 4 Байрактари!!!!!!!!

Я дякую усім хто долучився до проекту «Народний Байрактар»!!!

Це дійсно був проект, який об‘єднав усіх незалежно від віку, гендеру чи віросповідання!

Люблю Вас усіх і пишаюсь, що дихаю з Вами одним повітрям!", — написав очільник фонду. 

До збору коштів приєднались сотні тисяч людей, значні суми переводили й представники українського бізнесу, а також небайдужі з-за кордону. 

"Я хотів би від себе подякувати кожному та кожній, хто прийняв участь у цьому зборі та залишив своє ім’я у чеках транзакцій, і ви тепер — в історії.

Кожен з вас у ці три доби щодня приближав нас до перемоги. Хтось з вас знімав тіктоки, хтось робив меми, хтось робив наліпки та ліпив їх навіть поза кордоном, хтось показував знайомим, друзям та батькам, хтось розказував про це в різних куточках землі.
Завдяки вам нас почула уся країна, нас почула влада, нас навіть почули в Турції, де виробляють те, на що ми збирали, та нас почули у всьому світу.

Світ знову у захваті від нашої нації, та у мордорі гремить, поки українці єднаються для спільної мети - захисту Батьківщини.

Та ви усі знов довели, що ми — непереможні", — написав Ігор Лачен. 

Раніше посол України в Туреччині Василь Боднар повідомив, що Туреччина "захоплюється" бажанням українців власними силами закуповувати "Байрактари" для Збройних сил України, і стежить за процесом збору від "першого поста" у соцмережах.

"Це надзвичайно потужний сигнал того, що українське суспільство розуміє важливість цих безпілотних апаратів, і наскільки це посилює мобілізаційний ефект назви "Байрактар", — зауважив Боднар.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.