«Реальність змінилася, бо міняєшся ти». Нехай слова пісні нагадують: саме ти є творцем і автором своєї долі. Усі ключі до твого потенціалу знаходяться у твоїх руках.
Хлопець розробляє роботів для розмінування територій
Громадянин України увійшов до рейтингу найкращих студентів у світі. Студент КПІ імені Ігоря Сікорського Ігоря Клименко потрапив до фіналу Всесвітньої студентської премії Global Student Prize. Він став одним із претендентів на нагороду у 100 000 доларів, яку отримає найкращий студент планети.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на офіційний сайт премії Chegg.org. Нещодавно світова премія Global Student Prize оголосила топ-10 найкращих студентів з усього світу. До них увійшов і українець Ігор Клименко. У 5 класі, коли почалася війна в Україні, він зрозумів, що хоче допомогти своїй країні і почав розробляти роботів для розмінування.
Останні два роки активно працює над своїм дослідженням Quadcopter Mines Detector, яке успішно презентує на численних конкурсах та виставках. Ігор планує реалізувати свій винахід і почати масове виробництво. Якщо він виграє Global Student Prize, планує використати кошти для залучення нових компаній і організацій, щоб отримати якомога швидше готовий продукт.
«Студенти в усьому світі під час пандемії продемонстрували велику силу, цілеспрямованість і рішучість продовжувати вчитися та боротися за своє майбутнє. Вони заслуговують величезної похвали та визнання за те, що ніколи не здаються. Тепер цим студентам буде доручено допомагати у вирішенні деяких із найбільших проблем в історії. Глобальна студентська премія була започаткована, щоб пролити світло на їхні історії та прислухатися до їхніх голосів. Зрештою, саме їхні мрії, їхні ідеї та їхня креативність допоможуть будувати майбутнє», - зазначила керівниця Chegg.org Ліла Томас.
Переможець Global Student Prize отримає нагороду в розмірі 100 000 доларів США. Вона вручається студенту, що здійснює найбільший реальний вплив на навчання, життя своїх однолітків і на суспільство загалом. При виборі фіналістів Global Student Prize братимуть до уваги навчальні досягнення, вплив на своїх однолітків, зміни, які здійснює кандидат, у своїй спільноті та суспільстві за її межами, подолання складнощів на своєму шляху, креативність та інновації.
Ознайомитися з повним переліком фіналістів можна за посиланням на офіційному сайті премії Chegg.org. Переможця мають оголосити вже до кінця цього року.
Заснував нагороду філантроп і мільярдер Санні Варкі та організація Varkey Foundation. Окрім студентів, вони відзначають ще й найкращих вчителів світу в межах премії Global Teacher Prize. В Україні однойменну премію проводить громадська спілка “Освіторія” з 2017 року. У цьому році вона збирає історії мужніх вчителів, героїв освітнього фронту, про яких дізнається вся країна в ефірі національного телемарафону в День вчителя, 2 жовтня. Подати історії можна до 21-го вересня за посиланням.
Нагадаємо, раніше Інформатор також писав, що українців відзначили премією Dissident Human Rights Award.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.