Головна
Україна
Події
23:13, 21 Січня
Информатор UA

Интро

Загроза розширення російської агресії існує з 2014 року. Але поки що передчасно говорити про необхідність підготовки українцями "тривожної валізки" на випадок нападу Росії. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на інтерв'ю члена парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федора Вениславського виданню "Укрінформ". Веніславський повідомив, що дані української розвідки повністю співпадають з повідомленнями щодо ситуації на кордоні, отриманими від міжнародних партнерів. Він солідарний з думкою, що загроза розширення російської агресії існує з 2014 року. "Якби Російська Федерація та особисто пан Путін не хотіли повернути Україну у сферу свого безумовного контролю, ймовірно, загроз таких не було б... Але ще раз наголошую загроза існує постійно", - констатував він. Він додав, що на постійній основі з 2014 року біля українських кордонів розміщено 36-45 батальйонно-тактичних груп, залежно від "сезонних" коливань. Особовий склад військ РФ біля кордонів України станом на сьогодні коливається від 80-90 тисяч військовослужбовців. Йдеться про бойовий склад, тобто про ударні підрозділи. За даними української розвідки, станом на 19 січня біля кордонів перебувало 104 тисячі військовослужбовців РФ бойового складу та близько кількох десятків підрозділів забезпечення. "Звичайно, розробляється план інформування та алгоритми дій громадян у таких загрозливих ситуаціях... Наразі вони розробляються. У цьому напрямку триває абсолютно системна робота. Я думаю, що найближчим часом усі громадяни побачать ці алгоритми дій", - сказав політик. При цьому він підкреслив, що поки що загроза повномасштабного вторгнення потенційна, а не реальна, а говорити про підготовку "тривожних валізок" - передчасно. "У кожної сім'ї має бути валізка, де будуть документи та інші важливі речі. Але поки що передчасно говорити про те, що зараз треба спеціально готувати "тривожну валізку" для того, щоб реагувати у разі розширення агресії", - сказав він. Раніше Інформатор повідомляв, що США нададуть письмову відповідь щодо російських "гарантій безпеки" наступного тижня. Також ми писали, що на думку прем'єра Британії, повномасштабне вторгнення Росії в Україну стане катастрофою для всього світу. Також ми розповідали, що масштабне російське вторгнення можливе. Військовий експерт назвав наслідки. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Українцям нададуть алгоритми поведінки на випадок нападу РФ, - розвідка

Читать на русском
Українцям нададуть алгоритми поведінки на випадок нападу РФ, - розвідка

Загроза розширення російської агресії існує з 2014 року

Загроза розширення російської агресії існує з 2014 року. Але поки що передчасно говорити про необхідність підготовки українцями "тривожної валізки" на випадок нападу Росії. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на інтерв'ю члена парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федора Вениславського виданню "Укрінформ".

Веніславський повідомив, що дані української розвідки повністю співпадають з повідомленнями щодо ситуації на кордоні, отриманими від міжнародних партнерів. 

Він солідарний з думкою, що загроза розширення російської агресії існує з 2014 року.

"Якби Російська Федерація та особисто пан Путін не хотіли повернути Україну у сферу свого безумовного контролю, ймовірно, загроз таких не було б... Але ще раз наголошую – загроза існує постійно", - констатував він.

Він додав, що на постійній основі з 2014 року біля українських кордонів розміщено 36-45 батальйонно-тактичних груп, залежно від "сезонних" коливань.

Особовий склад військ РФ біля кордонів України станом на сьогодні коливається від 80-90 тисяч військовослужбовців. Йдеться про бойовий склад, тобто про ударні підрозділи. 

За даними української розвідки, станом на 19 січня біля кордонів перебувало 104 тисячі військовослужбовців РФ бойового складу та близько кількох десятків підрозділів забезпечення.

"Звичайно, розробляється план інформування та алгоритми дій громадян у таких загрозливих ситуаціях... Наразі вони розробляються. У цьому напрямку триває абсолютно системна робота. Я думаю, що найближчим часом усі громадяни побачать ці алгоритми дій", - сказав політик.

При цьому він підкреслив, що поки що загроза повномасштабного вторгнення потенційна, а не реальна, а говорити про підготовку "тривожних валізок" - передчасно

"У кожної сім'ї має бути валізка, де будуть документи та інші важливі речі. Але поки що передчасно говорити про те, що зараз треба спеціально готувати "тривожну валізку" для того, щоб реагувати у разі розширення агресії", - сказав він.

Раніше Інформатор повідомляв, що США нададуть письмову відповідь щодо російських "гарантій безпеки" наступного тижня.

Також ми писали, що на думку прем'єра Британії, повномасштабне вторгнення Росії в Україну стане катастрофою для всього світу.

Також ми розповідали, що масштабне російське вторгнення можливе. Військовий експерт назвав наслідки.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.