Головна
Україна
Події
17:10, 1 Березня
Информатор UA

Интро

Українців просять не брати слухавку із невідомих номерів. Особливо якщо вони часто повторюються та відображаються з різних географічних точок. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Державне бюро розслідувань України. Окупанти розпочали інформаційну атаку, спрямовану на жителів України, здебільшого на пенсіонерів. Вони дзвонять і сіють паніку. Українців просять ігнорувати цей інформаційний тероризм та пояснювати близьким, що загрози та дезінформація спрямовані виключно на розхитування психологічного стану. Для того, щоб ви могли отримувати достовірну інформацію про ситуацію, у кожній області створили офіційний Telegram-канал голови облдержадміністрації: Вінницька область - https://t.me/vinnytskaODA Волинська область - https://t.me/volynskaODA Дніпропетровська область - https://t.me/dnipropetrovskaODA Донецька область - https://t.me/pavlokyrylenko_donoda Житомирська область - https://t.me/zhytomyrskaODA Закарпатська область - https://t.me/zakarpatskaODA Запорізька область -https://t.me/starukhofficial Івано-Франківська область - https://t.me/onyshchuksvitlana Київська область - https://t.me/kyivoda Кіровоградська область - https://t.me/chornamary Луганська область - https://t.me/luhanskaVTSA Львівська область - https://t.me/kozytskyy_maksym_official Миколаївська область -https://t.me/mykolaivskaODA Одеська область - https://t.me/odeskaODA Полтавська область - https://t.me/DMYTROLUNIN Рівенська область - https://t.me/s/vitalykoval8 Сумська область - https://t.me/Zhyvytskyy Тернопільська область - https://t.me/ternopilskaODA Харківська область - https://t.me/synegubov Херсонська область - https://t.me/khersonskaODA Хмельницька область - https://t.me/khmelnytskaODA Черкаська область - https://t.me/AleksandrSkichko Чернівецька область - https://t.me/chernivetskaODA Чернігівська область - https://t.me/chernigivskaODA Підписуйтесь на канали керівників ОДА, так ви отримаєте оперативну та перевірену інформацію. Розповсюджуйте цей список. Нагадаємо, у Міноборони України заявили, що Росія готує фейк про капітуляцію української влади, не ведіться. Крім того, на Сумщині відбувся перший обмін полоненими, 5 бійців на російського офіцера. Також Інформатор писав, що робити, якщо бойовики відібрали телефон та SIM-картку. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Українців просять не брати слухавку із невідомих номерів: це можуть бути окупанти

Читать на русском

Зберігайте спокій та не ведіться на провокації ворога

Читать на русском
Українців просять не брати слухавку із невідомих номерів: це можуть бути окупанти

Зберігайте спокій та не ведіться на провокації ворога

Українців просять не брати слухавку із невідомих номерів. Особливо якщо вони часто повторюються та відображаються з різних географічних точок.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Державне бюро розслідувань України.

Окупанти розпочали інформаційну атаку, спрямовану на жителів України, здебільшого на пенсіонерів. Вони дзвонять і сіють паніку. Українців просять ігнорувати цей інформаційний тероризм та пояснювати близьким, що загрози та дезінформація спрямовані виключно на розхитування психологічного стану.

Для того, щоб ви могли отримувати достовірну інформацію про ситуацію, у кожній області створили офіційний Telegram-канал голови облдержадміністрації:

Підписуйтесь на канали керівників ОДА, так ви отримаєте оперативну та перевірену інформацію. Розповсюджуйте цей список.

Нагадаємо, у Міноборони України заявили, що Росія готує фейк про капітуляцію української влади, не ведіться. Крім того, на Сумщині відбувся перший обмін полоненими, 5 бійців на російського офіцера.

Також Інформатор писав, що робити, якщо бойовики відібрали телефон та SIM-картку.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.