Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Наша країна отримає нове обладнання
Українці зможуть отримувати дані щодо стану довкілля в режимі реального часу. Польща передасть Україні для цього обладнання.
Про це стало відомо за результатами зустрічі міністра захисту довкілля та природних ресурсів Руслана Стрільця з міністеркою клімату та довкілля Республіки Польща Ганною Москвою, передає Інформатор.
Польська делегація приїхала до України для обговорення надання допомоги нашій країні у воєнний та післявоєнний період. Також делегація відвідала Козаровичі, Бородянку, Бучу та Мощун, щоб на власні очі побачити екологічні збитки, які завдали окупанти, намагаючись захопити українські землі.
"За останні 20 років це перший воєнний конфлікт у світі з такими масштабами збитків навколишньому середовищу. Російські ракети бомбардують наші нафтобази, ТЕЦ, заводи. У повітря викидаються тонни отруйних речовин. Забруднюються водоймища, горять ліси, знищуються цінні природно-заповідні території. Деякі екосистеми ми вже втратили назавжди", – розповів Стрілець польським колегам.
Польща та Україна співпрацюватимуть у питаннях моніторингу стану довкілля. Наша країна отримає нове обладнання, яке дозволить кожному українцю отримувати якісні дані щодо стану довкілля в режимі реального часу.
Нагадаємо, в Україні запустили додаток «ЕкоЗагроза», де можна повідомляти про злочини окупантів проти природи і не лише. Крім того, в Україні 900 заповідників перебувають у небезпеці через війну.
Також Інформатор писав, що в Ужгороді Липову алею зроблять ще довшою, люди висадять молоді дерева.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.