Головна
Бізнес
Фінанси
12:32, 22 Вересня
Информатор UA

Интро

В "Дії" з'явиться можливість придбати військові облігації. Вони відображатимуться на головному екрані додатка. Таким чином ви зможете підтримати економіку України та задонатити на потреби армії, а потім отримати свої кошти назад із відсотками. Про таку можливість повідомивміністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.За його словами, кожна облігація матиме назву тимчасово окупованого міста.Тобто купуєте облігацію Херсон, Мелітополь, Маріуполь або Крим фінансуєте економіку країни та ЗСУ, а наші воїни працюють, щоб вже скоро над кожним з цих міст підняли синьо-жовтий стяг. Що таке військові облігації та чому їх важливо купувати Військові облігації це цінні папери, які випускає держава. Ви можете інвестувати в них свої гроші, що працюватимуть на армію та економіку. Тобто буквально, придбавши облігації, ви наближаєте ці території до звільнення. І доки ви зароблятимете на облігаціях, ЗСУ деокупують українські території. Три причини вкласти кошти у військові облігації: Ви допомагаєте забезпечувати ЗСУ зброєю, набоями, технікою, харчуванням та медикаментами Ви підтримуєте економіку держави: роботу підприємств, виплату зарплат, пенсій, соціальних виплат. Ви отримуєте дохід вище, ніж від депозиту. Військові облігації відображатимуться на головному екрані "Дії". Одна військова облігація коштуватиме від 900 гривень. Строки дії облігації від 3 місяців до 1,5 року. Після закінчення строку ви отримаєте вкладені кошти з відсотками. Це як депозит. Тільки не в банк, а в перемогу України. Цікаві факти про них Облігації в "Дії" названі на честь тимчасово окупованих міст. Наприклад, Маріуполь, Крим, Херсон. Чому? Бо гроші з облігацій йдуть у держбюджет України та на потреби армії. Кожна куплена облігація наближає деокупацію наших міст. І донат, і інвестиціяНе тримайте гроші під матрацом інвестуйте в перемогу. Так ви допоможете ЗСУ та отримаєте гарантований прибуток: повернеться сума вкладу, ще й відсотки. Купити облігації можна буде без комісії за кілька кліків просто на головному екрані "Дії". Що цьому передувало 16 вересня прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, щовійськові облігації стали одним із надзвичайно важливих інструментів фінансування нашої армії. За час повномасштабної війни український бізнес та громадяни вже придбали військових облігацій на суму більше 100 мільярдів гривень. На засіданні Уряду затвердили постанову, яка дасть можливість кожному українцю старше 18 років просто і зручно придбати військові облігації через "Дію". Нагадаємо,в Україніперевірити оригінальність нотаріальних документівможна буде у додатку "Дія". Крім того, у додатку "Дія"можна буде подати документи на усиновленнядитини. Такожписав, уяких країнах можна користуватись додатком"Дія". Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна

Українці зможуть купити військові облігації у Дії: навіщо це потрібно

Читать на русском
Українці зможуть купити військові облігації у Дії: навіщо це потрібно

Облігації — інструмент підтримки економіки та боротьби з ворогом

В "Дії" з'явиться можливість придбати військові облігації. Вони відображатимуться на головному екрані додатка. Таким чином ви зможете підтримати економіку України та задонатити на потреби армії, а потім — отримати свої кошти назад із відсотками.

Про таку можливість повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров. За його словами, кожна облігація матиме назву тимчасово окупованого міста. Тобто купуєте облігацію Херсон, Мелітополь, Маріуполь або Крим — фінансуєте економіку країни та ЗСУ, а наші воїни працюють, щоб вже скоро над кожним з цих міст підняли синьо-жовтий стяг.

Що таке військові облігації та чому їх важливо купувати 

Військові облігації — це цінні папери, які випускає держава. Ви можете інвестувати в них свої гроші, що працюватимуть на армію та економіку.
Тобто буквально, придбавши облігації, ви наближаєте ці території до звільнення. І доки ви зароблятимете на облігаціях, ЗСУ деокупують українські території. 

Три причини вкласти кошти у військові облігації:

  • Ви допомагаєте забезпечувати ЗСУ зброєю, набоями, технікою, харчуванням та медикаментами
  • Ви підтримуєте економіку держави: роботу підприємств, виплату зарплат, пенсій, соціальних виплат.
  • Ви отримуєте дохід вище, ніж від депозиту.
Військові облігації відображатимуться на головному екрані "Дії". Одна військова облігація коштуватиме від 900 гривень. Строки дії облігації — від 3 місяців до 1,5 року. Після закінчення строку ви отримаєте вкладені кошти з відсотками. Це як депозит. Тільки не в банк, а в перемогу України.

Цікаві факти про них

  • Облігації в "Дії" названі на честь тимчасово окупованих міст. Наприклад, Маріуполь, Крим, Херсон. Чому? Бо гроші з облігацій йдуть у держбюджет України та на потреби армії. Кожна куплена облігація наближає деокупацію наших міст.
  • І донат, і інвестиція Не тримайте гроші під матрацом — інвестуйте в перемогу. Так ви допоможете ЗСУ та отримаєте гарантований прибуток: повернеться сума вкладу, ще й відсотки.
  • Купити облігації можна буде без комісії за кілька кліків просто на головному екрані "Дії".

Що цьому передувало

16 вересня прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що військові облігації стали одним із надзвичайно важливих інструментів фінансування нашої армії. За час повномасштабної війни український бізнес та громадяни вже придбали військових облігацій на суму більше 100 мільярдів гривень. На засіданні Уряду затвердили постанову, яка дасть можливість кожному українцю старше 18 років просто і зручно придбати військові облігації через "Дію". 

Нагадаємо, в Україні перевірити оригінальність нотаріальних документів можна буде у додатку "Дія". Крім того, у додатку "Дія" можна буде подати документи на усиновлення дитини.

Також Інформатор писав, у яких країнах можна користуватись додатком "Дія".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.