Головна
Україна
Політика
22:37, 21 Квітня
Информатор UA

Интро

Українці можуть безкоштовно оформити посвідчення, якщо виїхали за кордон без документів. Згодом такі документи генеруватимуться у додатку "Дія". Як передає Інформатор, про це Кулеба написав у Twitter. Ці документи стануть у пригоді для повернення в Україну. "Багато громадян вимушено виїхали за кордон без документів. Робимо все для вирішення їхніх проблем. Сьогодні доручив зробити безкоштовним оформлення посвідчень особи на повернення в Україну. Працюємо з Мінцифрою, щоб згодом документ генерувався і в "Дії". Інші рішення теж готуємо", - сказав Кулеба. Нагадаємо, що в Україні створять єдину ДНК-базу. Також Інформатор писав, що робити, якщо ви забули чи втратили паспорт. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Українці зможуть безкоштовно оформити посвідчення, якщо виїхали за кордон - Кулеба

Читать на русском

Ці документи стануть у пригоді для повернення в Україну

Читать на русском
Українці зможуть безкоштовно оформити посвідчення, якщо виїхали за кордон - Кулеба

Ці документи стануть у пригоді для повернення в Україну

Українці можуть безкоштовно оформити посвідчення, якщо виїхали за кордон без документів. Згодом такі документи генеруватимуться у додатку "Дія".

Як передає Інформатор, про це Кулеба написав у Twitter.

Ці документи стануть у пригоді для повернення в Україну.

"Багато громадян вимушено виїхали за кордон без документів. Робимо все для вирішення їхніх проблем. Сьогодні доручив зробити безкоштовним оформлення посвідчень особи на повернення в Україну. Працюємо з Мінцифрою, щоб згодом документ генерувався і в "Дії". Інші рішення теж готуємо", - сказав Кулеба.

Нагадаємо, що в Україні створять єдину ДНК-базу.

Також Інформатор писав, що робити, якщо ви забули чи втратили паспорт.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.