«За нинішніх обставин говорити про припинення вогню просто нереалістично»
Це про той момент після розставання, коли емоції обрушуються хвилями: спочатку любов, потім гнів, розчарування і, нарешті, ріжуча правда. Вас зрадили. Ви віддали своє серце не тій людині.
Понад 200 тисяч українців постраждали від рабства за останні 30 років. Таку інформацію повідомили організатори Маршу за свободу, що пройшов у центрі Києва.
Від Арки Дружби народів до Володимирської гірки та назад – мовчазною ходою під символічними чорними парасольками – пройшли близько сотні громадських активістів, яким не байдужа доля співвітчизників, у яких вкрадено право на свободу і вільну працю.
Крім столиці України, акції проти торгівлі людьми відбулися сьогодні ще в семи десятках країн світу. Що не дивно, оскільки сучасне рабство – міжнародна проблема, що погано вирішується, а також добре організований бізнес. За рік зловмисники заробляють близько 150 мільярдів доларів, і за обсягами це можна порівняти з незаконною торгівлею зброєю й наркотиками.
За останні роки відбулася переорієнтація цього злочинного промислу. Якщо 20-30 років тому жертвами як правило ставали молоді жінки, які залучалися до сфери секс-експлуатації. То сучасні работорговці частіше шукають жертв серед молодих чоловіків, яких потім змушують виконувати важкі і брудні роботи.
Нагадаємо, раніше в Дніпропетровській області банда втягувала людей у трудове рабство.
Також Інформатор писав, що в Херсонській області пастор утримував 80 людей в трудовому рабстві.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.