“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Понад 200 тисяч українців постраждали від рабства за останні 30 років. Таку інформацію повідомили організатори Маршу за свободу, що пройшов у центрі Києва.
Від Арки Дружби народів до Володимирської гірки та назад – мовчазною ходою під символічними чорними парасольками – пройшли близько сотні громадських активістів, яким не байдужа доля співвітчизників, у яких вкрадено право на свободу і вільну працю.
Крім столиці України, акції проти торгівлі людьми відбулися сьогодні ще в семи десятках країн світу. Що не дивно, оскільки сучасне рабство – міжнародна проблема, що погано вирішується, а також добре організований бізнес. За рік зловмисники заробляють близько 150 мільярдів доларів, і за обсягами це можна порівняти з незаконною торгівлею зброєю й наркотиками.
За останні роки відбулася переорієнтація цього злочинного промислу. Якщо 20-30 років тому жертвами як правило ставали молоді жінки, які залучалися до сфери секс-експлуатації. То сучасні работорговці частіше шукають жертв серед молодих чоловіків, яких потім змушують виконувати важкі і брудні роботи.
Нагадаємо, раніше в Дніпропетровській області банда втягувала людей у трудове рабство.
Також Інформатор писав, що в Херсонській області пастор утримував 80 людей в трудовому рабстві.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.