RU
Головна
Фоторепортаж
19:30, 16 Жовтня
Информатор UA

Интро

Від Арки Дружби народів до Володимирської гірки та назад мовчазною ходою під символічними чорними парасольками пройшли близько сотні громадських активістів, яким не байдужа доля співвітчизників, у яких вкрадено право на свободу і вільну працю. Крім столиці України, акції проти торгівлі людьми відбулися сьогодні ще в семи десятках країн світу. Що не дивно, оскільки сучасне рабство міжнародна проблема, що погано вирішується, а також добре організований бізнес. За рік зловмисники заробляють близько 150 мільярдів доларів, і за обсягами це можна порівняти з незаконною торгівлею зброєю й наркотиками. За останні роки відбулася переорієнтація цього злочинного промислу. Якщо 20-30 років тому жертвами як правило ставали молоді жінки, які залучалися до сфери секс-експлуатації. То сучасні работорговці частіше шукають жертв серед молодих чоловіків, яких потім змушують виконувати важкі і брудні роботи. Нагадаємо, раніше в Дніпропетровській області банда втягувала людей у трудове рабство. Також Інформатор писав, що в Херсонській області пастор утримував 80 людей в трудовому рабстві. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Українці під чорними парасольками протестували в центрі Києва проти работоргівлі

Читать на русском
Українці під чорними парасольками протестували в центрі Києва проти работоргівлі

Понад 200 тисяч українців постраждали від рабства за останні 30 років. Таку інформацію повідомили організатори Маршу за свободу, що пройшов у центрі Києва.

Від Арки Дружби народів до Володимирської гірки та назад – мовчазною ходою під символічними чорними парасольками – пройшли близько сотні громадських активістів, яким не байдужа доля співвітчизників, у яких вкрадено право на свободу і вільну працю.

Крім столиці України, акції проти торгівлі людьми відбулися сьогодні ще в семи десятках країн світу. Що не дивно, оскільки сучасне рабство – міжнародна проблема, що погано вирішується, а також добре організований бізнес. За рік зловмисники заробляють близько 150 мільярдів доларів, і за обсягами це можна порівняти з незаконною торгівлею зброєю й наркотиками.

За останні роки відбулася переорієнтація цього злочинного промислу. Якщо 20-30 років тому жертвами як правило ставали молоді жінки, які залучалися до сфери секс-експлуатації. То сучасні работорговці частіше шукають жертв серед молодих чоловіків, яких потім змушують виконувати важкі і брудні роботи.

Нагадаємо, раніше в Дніпропетровській області банда втягувала людей у трудове рабство.

Також Інформатор писав, що в Херсонській області пастор утримував 80 людей в трудовому рабстві.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.