“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
З початку флешмобу з Пластиковим пакетом розірвали відносини понад 10 тисяч українців
У четвер, 10 червня, набув чинності Закон №2051-1,який обмежує обіг пластикових пакетів на території України.На те, щоб адаптуватися до нового закону, у підприємців є 6 місяців. І Міністерство юстиції України заявило, що після набуття законом чинності в Україні різко збільшилася кількість розривів відносин.
Однак в Мін'юсті раді такому підвищенню статистики, адже збільшилася вона завдяки тому, що жителі України розривають стосунки з ... пластиковим пакетом. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство юстиції України .
Після підписання Президентом України Володимиром Зеленським закону в соцмережах запустили флешмоб, в якому людям пропонували публічно розірвати свої відносини з Пластиковим пакетом. Для цього в соцмережі Facebook створили сторінку Пакетик Пластиковий,і будь-який користувач міг "розірвати з ним стосунки". Таким чином українці показують свою позицію відмови від пластика і переходу на більш екологічні пакети. Цей флешмоб запустив Міністр захисту навколишнього середовища і природних ресурсів України Роман Абрамовський З моменту запуску флешмобу свої відносини з пакетиків розірвали більше 10 тисяч жителів України.
Нагадаємо, відповідно до закону №2051-1,впроваджується заборона на надтонкі, тонкі (товщиною до 50 мкм) і оксорозкладні пластикові пакети (звичайний пластик, який включає добавки для прискорення розпаду матеріалу на дуже дрібні частинки). За поширення пластикових пакетів передбачений штраф - від 8 500 до 17 000 гривень. За повторне порушення цього ж закону протягом трьох років - від 17 000 до 34 000 гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .