Україна зустрілася з Хорватією у відбірному матчі до чемпіонату Європи

Поєдинок пройшов у австрійському Граці.

Жіноча збірна України із гандболу продовжує боротьбу за вихід на Євро-2022. Українські гандболістки виступають у групі 4 разом із збірними Франції, Хорватії та Чехії.

Про перебіг подій у матчі відбіркового турніру до чемпіонату Європи повідомляє Інформатор із посиланням на ФГУ.

У середу, 20 квітня, в австрійському місті Грац жіноча збірна України з гандболу провела поєдинок відбірного турніру до Євро-2022. Цей матч для підопічних Віталія Андронова став третім у груповому раунді відбору. Восени минулого року збірна України обіграла Хорватію 23:22 та поступилася Франції з рахунком 25:28. Сьогоднішніми суперницями українок знову стали гандболістки збірної Хорватії.

Склад збірної України:

Воротарі – Вікторія Салтанюк («Галичанка»), Юдіт Балог («Сомбахтей», Угорщина), Марія Гладун («Фюхсе Берлін», Німеччина);

Польові гравці – Мар'яна Маркевич, Анастасія Мелекесцева, Тетяна Поляк, Діана Дмитришин, Марина Коновалова, Ірина Прокопяк (усі – «Галичанка»), Наталія Стрюкова («Глорія», Румунія), Лілія Горильська («Сомбахтей», Угорщина), Євгенія Левченко, Ірина Глібко (обидві – «Вилча», Румунія), Ірина Стельмах («Подравка», Хорватія), Олена Шупік («Кобежице», Польща), Леся Смолінг («Ярослав», Польща).

Рахунок у матчі відкрила збірна України – точний кидок на рахунку Євгенії Левченко. Хорватки зрівняли рахунок, а потім Левченко відзначилася другим влучним кидком. На 9-й хвилині збірна України відірвалася від суперниць на два м'ячі. У середині першого тайму номінальні господарки майданчика вели 6:5. Однак незабаром збірна Хорватії спочатку зрівняла рахунок, а потім вийшла вперед. Українки повернули собі лідерство завдяки двом реалізованим семиметровим кидкам. На 26-й хвилині вже збірна Хорватії повела з різницею у два м'ячі, але українки швидко відновили паритет. На останніх секундах першого тайму збірна Україна пропустила контратаку і пішла на перерву, поступаючись 11:12.

На 9-й хвилині другого тайму перевага збірної Хорватії в рахунку зросла до трьох м'ячів. В українок явно збився приціл – гандболістки з вигідних позицій потрапляли у воротарку та каркас воріт суперниць. Хорватки збільшили відрив до +5. Щоб створити чисельну перевагу в атаці, збірна України почала міняти воротарку на польового гравця. Ця тактика принесла певний успіх – українки скоротили відставання до трьох м'ячів. Водночас, кураж упіймала голкіперка збірної Хорватії Капітанович, щоразу відображаючи кидки по своїх воротах. Українки не втрачали надій відігратися, продовжуючи проводити атаки у сімох польових гравців та залишаючи ворота порожніми. Проте за чотири хвилини до кінця матчу Хорватія зберігала солідну перевагу у п'ять м'ячів. Здійснити диво українські гандболістки не змогли і в результаті зазнали поразки.

• Україна - Хорватія 19:26 (11:12).

Свій наступний поєдинок збірна зіграє 23 квітня. Суперниками українських гандболісток стане лідерка відбірної групи збірна Франції. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинку і розповість вам про результати протистояння.

Раніше Інформатор повідомляв про перебіг благодійного поєдинку «Фенербахче» - «Шахтар».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.