Україна здобула вже більше 40 медалей на Паралімпійських іграх

Україна знаходиться на четвертому місці в загальному медальному заліку

Станом на 29 серпня Україна здобула вже 43 медалі на Паралімпійських іграх. У загальному медальному заліку країна знаходиться на четвертому місці.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт Paralympic.org .

Так, українські спортсмени завоювали 10 золотих медалей, 22 срібних і 11 бронзових.

Найбільше "золота" і "срібла" у плаванні - 7 і 12 медалей відповідно. У дзюдо у українських спортсменів чотири медалі.

На першому місці в загальному медальному заліку знаходиться Китай з 101 медаллю. На другому місці Великобританія - 59 медалей. На третьому - представники Паралімпійського комітету Росії - 52 медалі. Четвертою йде Україна.

Паралімпійські ігри в Токіо завершаться 4 вересня. На минулих Іграх в Ріо у 2016 році Україна посіла третє місце з 117-ма медалями.

Раніше Інформатор повідомляв про хід стартового матчу шостого туру УПЛ, про результати жеребкування групового раунду Ліги чемпіонів, Ліги Європи і Ліги Конференцій,а також про підсумки змагань Паралімпіади в Токіо, що відбулися 27 серпня