“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Санкції торкнутися громадян інших держав
Рада національної безпеки і оборони України запровадить санкції проти причетних до проведення виборів до Держдуми РФ в ОРДЛО і Криму. Про це у п'ятницю, 17 вересня, повідомив секретар РНБО Олексій Данилов після засідання ради.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на трансляцію брифінгу Данилова.
Санкції запровадять проти організаторів, агітаторів і спостерігачів на виборах до російської Держдуми в ОРДЛО і Криму.
До санкційного переліку потрапили 53 члени територіальних виборчкомів і 33 кандидати в депутати.Проти них застосують повний пакет санкцій - 12 обмежень,які впровадять в дію указ президента України.
Також Україна буде запроваджувати санкції проти іноземців, які братимуть участь у виборчому процесі до Держдуми в ОРДЛО і Криму. Данилов попередив, що імунітет іноземців враховуватися не буде.
"Ми маємо бажання попередити всіх іноземних громадян, які мають бажання брати участь в цьому фарсі на території Донецької та Луганської областей, на території Криму, якщо вони там з'являться в якості офіційних спостерігачів, або будь-яких інших осіб під час виборів ..." , - зазначив Данилов.
Чиновник додав, що українська сторона має інформацію, що окремі громадяни Франції, Венесуели, Сербії та інших країн хочуть стати спостерігачами на виборах на окупованих РФ територіях.
За словами, Данилова, всі вони незмінно виявляться під санкціями України, навіть якщо виявляться сенаторами або чиновниками.
Раніше Інформатор повідомляв, що РНБО запустив систему моніторингу олігархів найвищого рівня складності. Також ми писали, що РНБО запровадив санкції проти російських силовиків через отруєння опозиціонера Олексія Навального.
Крім того, в Росії розпочалися триденні вибори до Держдуми.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .