"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Україна направила державам G7 секретний документ із закликами атакувати заводи з виробництва шахедів
Україна закликала Захід завдати ударів по об'єктах, де виробляють шахеди в росії, Ірані та Сирії. Це можуть самостійно зробити й Сили оборони України за умови, якщо партнери нададуть необхідні засоби ураження - далекобійні ракети. Що відповіли на Заході на такий заклик наразі невідомо.
Про це повідомляє британська газета The Guardian з посиланням на документ, який Україна направила державам G7. У ньому зазначається, що за останні три місяці Україну атакували понад 600 шахедів, які містили західні технології.
Згідно з документом, Іран вже розширив своє виробництво дронів-камікадзе за допомогою заводу у Сирії. Також виробництво безпілотників переміщується в росію - в центральний регіон Татарстану, місто Алабуга.
У вищезгаданому документі Україна вимагала дій з боку західних союзників. Зокрема, наша держава запропонувала завдати ракетних ударів по заводах з виробництва шахедів в Ірані, Сирії, а також по потенційному виробничому майданчику у рф. The Guardian зауважує, що, ймовірно, від цієї пропозицій Захід відмовився.
"Далі в документі йдеться: Зазначене може здійснюватися силами оборони України за умови надання партнерами необхідних засобів ураження", - пише видання.
Щодо наявності західних технологій в іранських шахедах, The Guardian пише, що немає припущень про будь-які порушення з боку західних компаній, компоненти яких були ідентифіковані у дронах. В матеріалі газети зазначається, що іранське виробництво БПЛА адаптувалося і в основному використовує доступні комерційні компоненти, постачання яких погано або зовсім не контролюється.
Країна-терористка нарощуватиме виробництво ударних безпілотників. Йдеться як про дрони-камікадзе, які постачає Іран, так і про російські БПЛА. Про це в ефірі телемарафону 22 вересня заявив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.
"Це не лише "Ланцети", це такі БПЛА типу "Куб", це теж ударний БПЛА, які нещодавно були знищені на сході нашої країни в Дніпропетровській області. Тому ворог буде БПЛА однозначно нарощувати, але й виробництво ракет теж, на жаль, ще триває. Можливо, не в такій кількості, як окупантам того б хотілось, але воно все ж таки у них є", - сказав Ігнат.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут.