Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
МОЗ уклало контракт із компанією
Україна купить таблетки «Молнупіравір» (Molnupiravir). Цей препарат призначений для лікування пацієнтів із коронавірусом.
Про це на брифінгу заявив заступник міністра охорони здоров'я України Олександр Комарида, - повідомляє Інформатор .
"Це препарат, який блокує фермент, потрібний вірусу для відтворення генетичного коду. Це має запобігти розмноженню вірусу та знизити ризик тяжкого перебігу хвороби", - зазначив Комарида.
Великобританія вже зареєструвала цей препарат і використовує для пацієнтів з одним із факторів ризику:
Молнупіравір – це таблетки, тому вони не мають особливої вимоги до зберігання і їх зручно приймати.
"Ми плануємо закупити 300 тисяч курсів Молнупіравіру і використовувати його для лікування коронавірусу в перші дні захворювання, щоб запобігти тяжкому перебігу хвороби", - уточнив Комарида.
Нагадаємо, вчора глава МОЗ України заявив, що Україна купить у Pfizer таблетки від коронавірусу. До закупівлі законтрактовано 300 тисяч курсів ліків. Крім того, Україна отримає від Ізраїлю півмільйона доз вакцини AstraZeneca
Також Інформатор писав, що на Хмельниччині викинуть більше 12 тисяч доз вакцини AstraZeneca та Moderna .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .
Заголовне фото: Scientific American