"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Це близько 2% від обсягів економіки
Соціально-економічні втрати України від аварій на дорогах оцінюються в 70 мільярдів гривень на рік. Це близько 2% від обсягів економіки.
Як передає Інформатор,про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, повідомляє прес-служба МІУ.
"Рівень смертності та травматизму внаслідок ДТП в Україні неприпустимо високий. За підрахунками Світового банку, соціально-економічні втрати України від дорожньо-транспортного травматизму оцінюються в майже 70 млрд грн на рік. Це приблизно 2% ВВП", - заявив він.
Міністр також розповів, що програма безпеки руху в цьому році передбачає витрати на 3,2 млрд гривень. Зараз в МІУ провели закупівлі в рамках програми на 87%.
Крім цього, в міністерстві повідомили про стратегію щодо підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2024 року. Зараз вона на етапі обговорення.
Нагадаємо, раніше в Івано-Франківській області легковий автомобіль зіткнувся з фурою. Загинули чотири людини.
Також Інформатор писав, що у Волинській області мікроавтобус потрапив в ДТП, внаслідок чого одна людина загинула та шість постраждали .