"Ізраїль та Іран так давно воюють, що вже не знають, що, [хай йому грець], вони роблять", - сказав Трамп.
Про наше подружжя ходить чимало пліток і сам факт уваги до наших персон з боку жовтої преси не може не тішити. Тому спростовувати дописи неофіційних ЗМІ ми не збиралися - «гори гори ясно!» Проте ця пісня - це трохи крапок над «і».
Також заплановано створення Місячного модуля
Українська космічна програма на 2021-2025 роки передбачає виведення на орбіту 8 супутників. У програмі є три магістральні напрямки.
Про це повідомив голова Державної космічної агенції Володимир Тафтай, – передає Інформатор з посиланням на «Укрінформ».
За його словами, у рамках програми планується створити космічні системи спостереження Землі, запровадити новітні космічні технології на ринку послуг та масштабний R&D.
«Конкретніше: вісім українських супутників на орбіті – один апарат середньої просторової розрізненості, шість апаратів – висока (1 метр) і один – надвисока (0,5 метра)», – повідомив Тафтай.
Він додав, що планується створення ракетно-космічних комплексів важкого класу (Зеніт-7Н), ракети-носія середнього (Циклон-4М) та легкого (Циклон 1) класів, розробка комплексу надлегкого класу.
Крім того, заплановано створення Місячного модуля, проектування та розробка засобів, систем та приладів для перспективної Місячної місії у рамках міжнародного проекту «Артеміда».
«Це не повний перелік завдань державної космічної програми, але, гадаю, цього достатньо, щоб окреслити нашу стратегію – ми захищатимемо державу в космосі, вироблятимемо відому на весь світ потужну ракетно-космічну техніку та інвестуватимемо в R&D», – сказав він.
Нагадаємо, раніше український супутник «Сiч» відправили до США, а у січні його відправлять до космосу.
Також Інформатор писав, що зонд NASA "Паркер" уперше увійшов в атмосферу Сонця. .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .