Українська команда з бобслею взяла "бронзу" на Кубку Європи: це друга медаль в історії

Українок випередили німецькі команди, які взяли "золото"

Дві українські спортсменки принесли нашій країні другу в історії медаль у жіночому бобслеї. Українки вибороли "бронзу" на третьому етапі Кубка Європи сезону-2021/22.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на "24 канал".

Змагання відбулися в німецькому Альтенберзі. Спортсменками, які взяли "бронзу", стали Лідія Гунько та Ірина Ліщинська.

Українська бобслейна команда показала час 1:57:34. Українки програли Лізі Буквіц та Ванессі Марк з Німеччини 3,2 секунди. Друге місце дісталося також німецькій команді в складі Енн Шпрейверс та Терези Лейц.

З Німеччини на змаганнях було лише дві команди, і ще по одній – з Росії та Румунії.

Українки втретє виступили на Кубку Європи цього сезону. У норвезькому Ліллегаммері вони продемонстрували шостий та п'ятий результат відповідно.

Для довідки. Для України це друга нагорода в жіночому бобслеї. Першу взяли ці ж спортсменки – Гунько та Ліщинська в сезоні 2020/2021 виграли "бронзу" на Кубку Європи на етапі в латвійській Сігульді.

Раніше Інформатор повідомляв, що український гімнаст виграв бронзову медаль на чемпіонаті світу.

Також ми писали, що Беленюк продасть єдину золоту медаль України на Олімпіаді Токіо.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.