RU
Головна
COVID-19
20:42, 22 Жовтня
Информатор UA

Интро

Україна тільки входить в пік коронавірусу, і прогнози - лякають. Про це у п'ятницю, 22 жовтня, заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данилов. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на трансляцію брифінгу за результатами сьогоднішнього засідання РНБО. "Сьогодні в нас рекорд за смертністю від COVID. Це дуже страшна ситуація. Кількість людей, які будуть гинути від COVID, може перевалити за тисячу (на добу - прим. ред)", - заявив Данилов. Він додав, що Україна тільки входить в пік коронавірусу. У нашій країні планують вийти на 350-400 тисяч вакцинованих на добу. Наразі кількість щодня вакцинованих - вдвічі менша. "Ті, хто відправляються на кладовища, це люди, які не вакциновані. Це 99,9% людей, які не щепилися", - підкреслив Данилов. Данилов також зазначив, що всі українські школи з понеділка, 25 жовтня, повинні піти на канікули. Навчається продовжать тільки початкові класи, з перших по четверті. Нагадаємо, за традицією осінні канікули стартують в Україні 25 жовтня. Так було і до пандемії. Раніше Інформатор повідомляв, як проводять масові заходи в і зонах карантину. Також ми писали, що в Міністерстві охорони здоров'я оголосили полювання на лікарів-антищеплеників . Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Україна входить в пік коронавірусу: можливі до тисячі смертей на добу - Данилов

Читать на русском
Україна входить в пік коронавірусу: можливі до тисячі смертей на добу - Данилов

У країні планують нарощувати темпи вакцинації

Україна тільки входить в пік коронавірусу, і прогнози - лякають. Про це у п'ятницю, 22 жовтня, заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данилов. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на трансляцію брифінгу за результатами сьогоднішнього засідання РНБО. 

"Сьогодні в нас рекорд за смертністю від COVID. Це дуже страшна ситуація. Кількість людей, які будуть гинути від COVID, може перевалити за тисячу (на добу - прим. ред)", - заявив Данилов.

Він додав, що Україна тільки входить в пік коронавірусу.

У нашій країні планують вийти на 350-400 тисяч вакцинованих на добу. Наразі кількість щодня вакцинованих - вдвічі менша.

"Ті, хто відправляються на кладовища, це люди, які не вакциновані. Це 99,9% людей, які не щепилися", - підкреслив Данилов. 

Данилов також зазначив, що всі українські школи з понеділка, 25 жовтня, повинні піти на канікули. Навчається продовжать тільки початкові класи, з перших по четверті. 

Нагадаємо, за традицією осінні канікули стартують в Україні 25 жовтня. Так було і до пандемії.

Раніше Інформатор повідомляв, як проводять масові заходи в «жовтій» і «червоній» зонах карантину. 

Також ми писали, що в Міністерстві охорони здоров'я оголосили полювання на лікарів-антищеплеників  .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.