«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
У разі проведення виборів онлайні, похід на дільницю не скасовуватимуть
Україна планує провести перепис населення та працює над можливістю проведення онлайн-виборів. Для цього, за словами глави держави, вже тривають переговори з техногігантами Apple та Microsoft.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням у Facebook на слова президента України Володимира Зеленського під час сьогоднішнього прес-марафону.
За словами Зеленського, з Apple та Microsoft також опрацьовується питання цифрової митниці.
Він додав, що у разі проведення виборів в онлайні, традиційного походу на дільницю ніхто не скасовуватиме.
"Ми обіцяли, що буде паралельно онлайн-голосування. Це не скасовує звичайні вибори", - уточнив президент.
Президент додав, що остаточне рішення традиційно ухвалить український парламент.
Раніше Інформатор повідомляв, як відбулася прес-конференція Зеленського з "олігархічними" ЗМІ.
Також ми писали, що після прес-марафону у Києві охорона Зеленського збила з ніг журналістку .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .