"Президент чітко дав зрозуміти обом сторонам: якщо прямий діалог не розпочнеться в найкоротші строки, то США мають піти з цього конфлікту - що б це не означало..."
Робота "100 років" за віршем видатного українського поета Василя Стуса нагадує про тривалу боротьбу українців за свободу, сильний дух нашого народу, що не був зломлений попри найтяжчі випробування.
Деякі з військових поранені
Відбувся черговий обмін полоненими між Україною та росією. Додому повертаються 19 українців.
Про це повідомила міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, – передає Інформатор.
"Відбувся черговий обмін полоненими. Сьогодні ми повертаємо додому 19 людей, з яких 10 військових (двоє з них — офіцери) та 9 цивільних", - заявила Верещук.
Цього разу серед звільнених поранені. Тепер вони зможуть отримати повноцінне лікування та пройти курс реабілітації.
Нагадаємо, двох українських пілотів звільнили з полону окупантів. Крім того, українці, яких окупанти насильно вивезли до росії, повертаються додому через Туреччину та Білорусь.
Також Інформатор писав, що Україна хоче повернути всіх громадян, яких бойовики примусово вивезли до РФ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.