«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Всі елементи навчань відбувалися під наглядом кораблів РФ
Кораблі України та США впродовж двох днів відпрацьовували спільні навчання у Чорному морі. В них був задіяний флагман Морської охорони "Григорій Куроп'ятников" та корабель Берегової охорони США Hamilton.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр Державної прикордонної служби .
В ході навчань відпрацювали складні елементи маневрування, ухилення від повітряної атаки та організацію протидиверсійної оборони корабля.
Також екіпажі відпрацювали злагоджені дії тактичної групи з припинення провокацій у морі та відбиття нападу з неба за стандартами НАТО.
Всі елементи навчань відбувалися під наглядом кораблів РФ.
"Прикордонні кораблі та кораблі ЧФ Росії не просто спостерігали, а створювали додаткові труднощі для маневрів - оголошували про раптове закриття районів для плавання, створювали навігаційну небезпеку і традиційно залишали без відповідей запити про дотримання міжнародних норм безпечної навігації", - зазначили у відомстві.
РЕАЛЬНІ ПЕРЕШКОДИ з боку кораблів берегової охорони та ЧФ РФ під час спільних українсько-американських навчань у Чорному...
Опубликовано Державна прикордонна служба України Понедельник, 10 мая 2021 г.
Нагадаємо, раніше українські військові вчилися відбивати атаку супротивника на адмінкордоні з Кримом.
Також Інформатор писав, що в Україні вперше розробили доктрину для військово-морських сил.