Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Німецький канцлер заявив, що зараз йдуть постійні перемовини на рівні радників з безпеки
Переговори щодо потенційної можливості досягнення миру в Україні йдуть постійно. Посередницькі ініціативи різних країн не припиняються. І Київ також бере участь в цьому процесі.
Таку заяву зробив канцлер Німеччини Олаф Шольц, повідомляє видання Märkische Allgemeine Zeitung. За словами Шольца, одразу після повномасштабного вторгнення росії Київ вів із москвою прямі перемовини. Однак вони, як відомо, провалилося. Це сталося через те, що кремлівський режим використовував переговорний майданчик лише як привід, аби в цей час перекинути значну кількість військ на Донбас.
"Потім розкрилися масові вбивства в Бучі та Ірпені - неймовірні злочини проти прав людини, вчинені російськими збройними силами проти цивільного населення. Це позбавило переговори будь-якої основи", - вважає Шольц.
Він також нагадав, що за час війни були переговори й щодо зернового коридору, і щодо безпеки на Запорізькій АЕС, і щодо обміну полоненими. Це можна було б розглядати в якості основи та "проби пера" в майбутньому мирному процесі.
"Низка країн, включно з Україною, наразі обговорюють на рівні безпекових радників, як може виглядати те, що могло б привести до мирного процесу. Але дозвольте мені прояснити одну річ: мир можливий у будь-який час, путіну просто потрібно припинити свою варварську кампанію і вивести війська", - підкреслив канцлер Німеччини.
Нагадаємо, що Берлін нерідко закликає до переговорів. Нещодавно в Бундестазі закликали до припинення війни шляхом її заморожування. Це, до речі, вже не перша подібна заява з боку німецьких парламентарів.
Також Німеччина не бажає передавати Україні ракети Taurus, які могли б посилити ЗСУ. Вважається, що це особиста червона лінія для канцлера Шольца.
Раніше ми писали, що німецькі спецслужби попереджають про можливість вторгнення росії в країни НАТО. Це може статися вже в 2026 році. "Інформатор" також розповідав, чому Шольц не бажає передавати ЗСУ ракети Taurus.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.