"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Греція отримала статус повноправного члена об’єднання
Україна та Молдова стали асоційованими партнерами Ініціативи трьох морів під час саміту в Бухаресті. Греція отримала статус повноправного члена об’єднання.
Про це йдеться у заяві президента Румунії Клауса Йоганніса для Польського радіо.
“Ми вирішили розширити кількість асоційованих країн, включивши до неї Україну та Молдову. Це показує, що обидві країни рухаються до Європейського Союзу. Це також дає нам змогу включати обидві країни в наші інфраструктурні проєкти”, - повідомив президент Румунії Клаус Йоганніс.
Зі свого боку, польський президент Анджей Дуда заявив, що війна в Україні зробила Ініціативу трьох морів елементом регіональної безпеки. Організія, за його словами, вийшла за межі початкових довоєнних цінностей.
"Це не тільки торгівля, економічний розвиток. Це не тільки туризм, про який ми говорили від самого початку, це не тільки питання зближення людей, надання можливості подорожувати, бачити світ. Сьогодні війна в Україні показала, що це питання нашої безпеки, що іноді це також питання бути чи не бути, мати можливість перевезти техніку чи матеріали, провізію", - заявив Анджей Дуда.
Президент України Володимир Зеленський не міг бути присутнім на саміті. Він оголосив промову відеозв’язком та привітав учасників.
Регіональна ініціатива, яка об’єднує вже 13 країн Європейського Союзу. Майже усі вони мають вихід до Адріатичного, Балтійського та Чорного морів. Мета ініціативи - зміцнення економічного, енергетичного та транспортного співробітництва між країнами-учасницями.
Ініціатива тісно пов'язана з двома великими інфраструктурними проєктами в регіоні:
Іншими проєктами є Балтійсько-Адріатичний коридор, автомобільна дорога Via Baltica, залізничні сполучення Rail Baltica та Amber Rail Freight Corrido. Ще один проєкт - Rail-2-Sea, який має на меті з'єднати балтійський порт Гданськ (Польща) з чорноморським портом Констанца (Румунія) через залізничну лінію довжиною 3663 км.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.