“Всюди, де вони росіяни заходили на наші території, вони знищували школи та церкви. Росіяни вбили 50 священнослужителів тільки за те, що вони “повинні” були служити патріарху Кірілу та їхній церкві, а священник служить людям та Богу”
"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
«Вірні друзі» — розповідає про прості, але важливі істини, це справжній тост за дружбу, яка стає опорою та долає час і відстані, нагадування про те, як важливо залишатися щирими в цьому швидкоплинному світі, де спогади гріють душу, а моменти разом залишаються в серці назавжди.
Україна просить інструкцію, як потрапити до НАТО у наступному році
Андрій Таран заявив, що готовий зробити все, щоб Україна стала членом НАТО. Він вже готовий мінятися і діяти для іноземних послів.
Про це Інформатор дізнався з брифінгу про євроатлантичну інтеграцію Андрія Тарана .
Нагадаємо, що Верховна Рада прийняла на початку грудня 2019 постанову «Про першочергові кроки із забезпечення євроатлантичної інтеграції України - набуття повноправного членства України в Організації Північноатлантичного договору».
«Поінформуйте, будь ласка, свої столиці, що ми будемо сподіватися на вашу всебічну політико-військову підтримку для прийняття такого рішення (План дій по членства в НАТО - ред.) на наступному саміті НАТО у 2021 році», - сказав Таран.
Звертаючись до військових аташе і послів країн НАТО, він додав:
«Це стане практичним кроком і демонстрацією відданості рішенням Бухарестського саміту 2008 року».
Міністр нагадав, що сьогодні курс на повноправне членство в НАТО закріплений у Конституції України. А швидке отримання Плану дій - мета, яку недавно зафіксували в нещодавно прийнятій Стратегії безпеки України.
Чиновник також запропонував «покликати» до НАТО Грузію, тому як у неї з Україною спільний супротивник в особі Росії.
«Ми віримо, що для НАТО було б правильним рішення щодо членства у Альянсі України та Грузії. Наші країни мають багато спільного. Це пострадянські республіки - країни, які зазнали агресії з боку Росії».
Раніше, ми писали, що в Дніпрі Посол Польщі нагороджував об'єднані територіальні громади .