«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Україна просить інструкцію, як потрапити до НАТО у наступному році
Андрій Таран заявив, що готовий зробити все, щоб Україна стала членом НАТО. Він вже готовий мінятися і діяти для іноземних послів.
Про це Інформатор дізнався з брифінгу про євроатлантичну інтеграцію Андрія Тарана .
Нагадаємо, що Верховна Рада прийняла на початку грудня 2019 постанову «Про першочергові кроки із забезпечення євроатлантичної інтеграції України - набуття повноправного членства України в Організації Північноатлантичного договору».
«Поінформуйте, будь ласка, свої столиці, що ми будемо сподіватися на вашу всебічну політико-військову підтримку для прийняття такого рішення (План дій по членства в НАТО - ред.) на наступному саміті НАТО у 2021 році», - сказав Таран.
Звертаючись до військових аташе і послів країн НАТО, він додав:
«Це стане практичним кроком і демонстрацією відданості рішенням Бухарестського саміту 2008 року».
Міністр нагадав, що сьогодні курс на повноправне членство в НАТО закріплений у Конституції України. А швидке отримання Плану дій - мета, яку недавно зафіксували в нещодавно прийнятій Стратегії безпеки України.
Чиновник також запропонував «покликати» до НАТО Грузію, тому як у неї з Україною спільний супротивник в особі Росії.
«Ми віримо, що для НАТО було б правильним рішення щодо членства у Альянсі України та Грузії. Наші країни мають багато спільного. Це пострадянські республіки - країни, які зазнали агресії з боку Росії».
Раніше, ми писали, що в Дніпрі Посол Польщі нагороджував об'єднані територіальні громади .