"Закохуюсь" - це емоційний, але водночас танцювальний трек, який легко лягає на тіло та серце. Це історія жінки, яка більше не хоче застрягти в образі і драмі. Вона хоче жити якісно, по-дорослому, у стосунках, де є взаємність, діалог, тепло і танець, навіть якщо лише наодинці.
Країна має досвід проведення фіналу жіночої Ліги чемпіонів.
Фінальний жіночий турнір Євро-2025 може відбутися в Україні. Країна вже подала заявку та є претендентом.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-центр. Української асоціації футболу .
УЄФА вже отримав п'ять заявок. Окрім України, зацікавленість у проведенні турніру висловили Франція, Польща, Швейцарія. Також спільну заявку зробили Данія, Фінляндія, Норвегія та Швеція.
Організатори підвищили стандарти на проведення змагань у 2025 році. Тому претендентам рекомендували надати вісім стадіонів категорії 4 місткістю від 15 тисяч глядачів.
Зазначимо, подання заявок на проведення фінального турніру стартувало у липні 2021 року. Кінцевий термін тендеру – жовтень 2022 року, а переможця Виконком УЄФА обере у грудні 2022 року. Україна вже має досвід проведення фіналу жіночої Ліги чемпіонів.
Нагадаємо, українські тенісистки пройшли до чвертьфіналу турніру WTA, вони встановили національний рекорд. Крім того, український футболіст Ярмоленко увійшов до сотні найкращих бомбардирів в історії збірних.
Також Інформатор писав, що українська гімнастка здобула три медалі на турнірі в Іспанії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .